Žarėnuose duris atvėrė vaikų darželis

Parašė:  2012-01-16

Žarėnuose 2012 metai prasidėjo ypač džiugiai. Žarėnų „Minijos“ vidurinėje mokykloje, dalyvaujant gausiam būriui svečių, duris atvėrė ikimokyklinio ugdymo grupė. Joje dirbs auklėtojos Vaida Kriaučiūnaitė bei Staselė Mitkuvienė ir auklėtojos padėjėja Giedrė Jančiauskytė.
Iškilmingą renginį pradėjo ikimokyklinio ugdymo patalpų įkvėpėjas, Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos direktorius Romualdas Sipavičius: „Iki šios dienos su tėveliais, kurių vaikai lankys ugdymo įstaigą, yra pasirašyta 20 sutarčių. Toks skaičius vaikučių turėtų lankyti naująjį darželį.“
Renginyje dalyvavęs Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva džiaugėsi, kad tokiais sunkiais ekonominiais laikais pavyko ištesėti savo pažadą ir atidaryti darželį. „Pats esu kaimo vaikas, todėl labai nerimauju, kad iš kaimų neišvyktų jaunos šeimos. Jei kaime yra nemažai vaikų, privalo būti mokykla ir darželis. Nuo šiol Žarėnuose taip ir bus. Mamytės savo vaikučius be jokio rūpesčio galės palikti darželyje, o tuo metu pačios užsiimti norima veikla“, – sakė meras.
Telšių rajone darželiai jau veikia Luokėje, Upynoje, Varniuose ir Ubiškėje.
Įkurtuvių proga Žarėnų darželio bendruomenę sveikino Telšių rajono savivaldybės vicemeras Petras Kuizinas, Švietimo skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė. Pastaroji teigė, kad per penkerius metus Telšių rajone įsteigta 17 ikimokyklinių grupių.
Naujai atidaryta švietimo įstaiga džiaugėsi ir Žarėnų seniūnijos seniūnas Pranas Lukošius: „1993 m. vasarą buvo uždarytas Žarėnų darželis. Tad kitais, t. y. 2013 metais būtume šventę darželio nebuvimo 20-ąsias metines. Šiandien galime pasidžiaugti, kad tokios datos minėti nereikės.“


Prie sveikinimų prisidėjo Žarėnų bendruomenės pirmininkė Asta Griguolienė, Žarėnų kultūros centro direktorė Laima Jurkuvienė.
Tėvelių vardu darželio bendruomenę sveikino Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Alma Čirvinskienė.
Už įteiktas dovanas, išsakytus nuoširdžius sveikinimus susirinkusiesiems padėkojo darželio auklėtoja V. Kriaučiūnaitė: „Dėl savo atžalų nerimaujate ne tik jūs, tėveliai, bet ir mes, auklėtojos, nes nežinome, kaip jiems seksis, kaip jie adaptuosis naujoje aplinkoje ir pan.“
V. Kleivai ir R. Sipavičiui perkirpus simbolinę atidarymo juostelę, visi renginio dalyviai pakviesti pasivaikščioti po naujas darželio patalpas, kurias pašventino Žarėnų parapijos klebonas Kęstutis Balčiūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt