Savivaldybėje prasidėjo Juodojo drakono metai, arba Struktūriniai pokyčiai iš vežimo išvertė dvi vedėjas

Parašė:  2012-01-09

2012 m. tapo naujos Telšių rajono savivaldybės administracijos struktūros darbo pradžia. Praėjusių metų Telšių rajono savivaldybės tarybai pritarus, nuo sausio 1 d. buvo reorganizuoti praktiškai visi skyriai: vieni panaikinti, kiti sujungti. Iš struktūros sąrašo visiškai ištrinti Bendrasis ir Kultūros skyriai. Kalbėjomės su Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu.
Nuo sausio 1 d. panaikintas Telšių rajono savivaldybės Kultūros skyrius. Jis pertvarkytas į Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrių. „Buvusio Kultūros skyriaus vedėja Danutė Mikienė atleista iš darbo“, – „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo S. Urbonas. 
„Visos buvusio skyriaus funkcijos pavestos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriui (vedėja Danutė Mažeikienė). Rajono kultūrą kuruos Irena Daubarienė (vyr. specialistė) ir nuo sausio 16 d. iš motinystės atostogų grįžtanti Kristina Saudargienė“, – kalbėjo administracijos direktorius. Tiesa, pati I. Daubarienė ilgai naujomis pareigomis pasidžiaugti nespės, mat netrukus išeis į gimdymo atostogas, o į jos vietą, anot S. Urbono, bus priimtas pakaitinis specialistas.
Taip jau atsitiko, kad tądien, kai Telšių rajono savivaldybės taryba balsavo už naują administracijos struktūrą, susižalojo ir nedarbingumo lapelį pasiėmė naikinamo Bendrojo skyriaus vedėja Irena Levickienė. Ji jau ketvirtą mėnesį negrįžta į darbą. „Pagal Valstybės tarnybos įstatymą, I. Levickienei įteiktas atleidimo lapelis. Ji bus atleista nuo vasario 17 d.“, – kalbėjo S. Urbonas. Bendrojo skyriaus funkcijas perėmė Juridinio, personalo ir dokumentų valdymo skyrius (vedėjas Edmundas Vaitkevičius), sudarytas iš trijų poskyrių: Personalo ir ūkio (vedėja Dalia Sapranavičienė), Viešųjų pirkimų (vedėja Albina Ročiuvienė) ir Dokumentų valdymo. Pastarajame poskyryje žiojėja laisva vadovo vieta, tad, S. Urbono teigimu, artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas šioms laisvoms pareigoms užimti.
Ilgus metus puoselėtų pareigų neteko į Statybos ir urbanistikos skyrių pertvarkyto Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Adomas Žvirzdinas. Pastarajam valdininkui atiteko šiek tiek „kietesnė“ Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio vadovo kėdė. Kol bus rastas naujas reorganizuoto skyriaus vedėjas, A. Žvirzdinui pavesta eiti šias pareigas. Kito Statybos ir urbanistikos skyriaus Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio vadovo pareigas pradėjo eiti iki šiol Savivaldybės ekologas Raimondas Račkauskas.
Nuo Ekonomikos, strateginio planavimo ir investicijų skyriaus atskirti ekonomistai, kurie papildė Turto valdymo skyriaus gretas. Taip abiem skyriams suteikti nauji pavadinimai: Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus (Almantas Lukavičius) ir Turto ir ekonomikos skyriaus (vedėja Birutė Každailevičiūtė).


Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus teigimu, nauja administracijos struktūra papildomai lėšų iš rajono biudžeto nepareikalavo, nei vienam darbuotojui dėl padidėjusio darbo krūvio atlyginimas padidintas nebuvo.
„Tikimės, kad pradėjusi dirbti naujoji administracijos struktūra pasieks jai iškeltus uždavinius: supaprastės Savivaldybės administravimas, sumažės biurokratinis aparatas, – kalbėjo S. Urbonas, – ir tikslas – kad žmogui būtų paprasčiau prieinamos Savivaldybės teikiamos paslaugos, sprendžiami jiems rūpimi klausimai – taip pat bus pasiektas.“
Anot Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, ir toliau gerinant Savivaldybės administracijos darbo kokybę, kontrolę ir patogesnį prieinamumą gyventojams, jau šią savaitę iš SĮ „Telšių butų ūkis“ patalpų (esančių Plungės g.) į buvusias Telšių apskrities viršininko administracijos patalpas bus perkelti ekologai, Savivaldybės gydytojas ir auditoriai: „O nuo pavasario, atsilaisvinus dar keliems kabinetams, į buvusias apskrities viršininko administracijos patalpas perkelsime ir Kaimo plėtros skyrių.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt