Paminėta Pasaulinė kultūros diena

Parašė:  2012-04-26

Telšių rajono savivaldybės kultūros įstaigų darbuotojai balandžio 18 d. Telšių miškų urėdijos salėje minėjo Pasaulinę kultūros dieną.
Balandžio 15-oji – Pasaulinė kultūros diena. Šia proga Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyrius balandžio 18 d. suorganizavo nuotaikingą šventę visiems rajono kultūros darbuotojams. Šiemet pasirinkta netradicinė, žaisminga renginio forma – kiekviena kultūros įstaiga turėjo progą sudalyvauti „Kultūrinio kultūrizmo olimpiadoje“.
Visus atvykusius į „Kultūrinio kultūrizmo olimpiadą“ iškilmingais muzikiniais kūriniais pasitiko Telšių muzikos mokyklos auklėtiniai, kiekvienas svečias buvo vaišinamas šokoladiniais palinkėjimais, „kad kūrybinės akimirkos būtų saldesnės…“ Trenksmingą renginio atidarymą pradėjo ir olimpines rungtis vedė Klaipėdos renginių organizatoriai „Trys karaliai“ su pagrindiniu treneriu priešakyje – Remigijumi Žiogu.
Kultūros darbuotojus pasveikino prelatas Juozas Šiurys. Rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva ir vicemeras Petras Kuizinas, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Alfreda Tamoševičienė kultūros darbuotojams linkėjo pozityvių minčių ir kūrybinės energijos. „Kultūrinio kultūrizmo olimpiados“ dalyvius taip pat pasveikino Seimo nario Valentino Bukausko padėjėja Regina Lukauskienė ir padovanojo nugalėtojų taurę olimpinių rungčių lyderiams. Visus savo kūrybos eilėmis ir daina maloniai nustebino Regioninės Telšių ligoninės direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Trečiokas.
Gražaus, tikslingo, nuolatinio bendradarbiavimo visiems linkėjo Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė. Kultūros sritį kuruojančios vyriausiosios specialistės Alvita Nebeskienė ir Eva Stonkevičienė prisidėjo prie linkėjimų ir šmaikščiais kupletais pristatė skyriaus veiklą. Moterys kaip dovaną paskyrė muzikinį kūrinį, atliekamą vyr. specialistės Aurelijos Dužinskaitės ir „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos muzikos mokytojo Gintaro Vaitkaičio. Su nostalgija ir gražiais prisiminimais apie darbą kultūros srityje kalbėjo viena iš pagrindinių renginio rėmėjų – UAB „Premjera“ savininkė Stefanija Kaseliauskienė.
Po nuoširdžių, nuotaikingų ir šmaikščių sveikinimų „Kultūrinio kultūrizmo olimpiados“ treneris, renginio vedėjas R. Žiogas energingai sukvietė „apvalų“ jubiliejų švenčiančių kultūros darbuotojų komandos narius, kuriems buvo įteiktos pavasario gėlių puokštės. Solidžias darbo sukaktis švenčiantiems rajono kultūros įstaigų darbuotojams džiaugsmingai palaikant lengvą sportinį tempą buvo įteikti Telšių rajono savivaldybės mero pagerbimo raštai ir gėlės. Garbingiausią, net 55 metų darbo sukaktį šventė ir išskirtinių renginio dalyvių ovacijų sulaukė mūsų rajono kultūros sistemoje dirbantis veteranas Kajetonas Šliogeris.


Kiekvienam sukaktuvininkui buvo įteiktos simbolinės dovanėlės – „Kultūros arbata“, kurios ingredientai puikiai pažįstami kiekvienam, dirbančiam kultūros srityje: kūrybiškumo žiedlapiai, optimizmo ir fanatizmo žiedadulkės, atsidavimo stiebeliai, sveiko humoro sėklos, organizacinių problemų spygliukai, bemiegių naktų šaknys ir saldieji rezultatų vaisių gabaliukai.
Olimpiadai įgavus pagreitį, beveik visos Telšių rajono savivaldybės kultūros įstaigų komandos parodė nuotaikingus prisistatymus: buvo skaitomos savos kūrybos eilės, atliekami muzikiniai kūriniai, tariami nuoširdūs sveikinimai bei linkėjimai. Bene daugiausia emocijų sukėlė bėgimo su sauskelnėmis rungtis ir olimpinių rungčių dalyviams įteikti „šaržiniai“ visų darbuotojų fotoportretai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt