• Pagrindinis
  • Kontaktai
  • Prenumeratos kaina
  • Reklama
  • Balsavimų archyvas
  • Pranešk naujieną
Telšių žinios - Telšių apskrities laikraštis
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video
No Result
View All Result
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video
No Result
View All Result
Telšių žinios - Telšių apskrities laikraštis
No Result
View All Result

Kau­na­ta­vos bend­ruo­me­nės obe­lis jau duo­da vai­sių

Telšių žinių redakcija
19 gegužės, 2025
Tvari kultūra Žemaitijoje, Teminiai puslapiai, Pirmas puslapis, Renginiai, Pirmas puslapis, Laisvalaikis
0
Jūsų naršyklė nepalaiko audio elementų.

Ko­vo 28 die­ną Kau­na­ta­vos kai­mo bend­ruo­me­nė pa­mi­nė­jo 20 me­tų veik­los ju­bi­lie­jų. Ta pro­ga mies­te­ly­je pa­so­din­tas 20 obe­lai­čių so­das, pa­dė­ko­ta de­šimt­me­tį bend­ruo­me­nei va­do­vau­jan­čiam pir­mi­nin­kui Re­mi­gi­jui Gai­liui ir vi­siems bend­ruo­me­nės na­riams, ku­rie stip­ri­na bend­ruo­me­nę ir ska­ti­na jos au­gi­mą.

Au­re­li­ja SER­VIE­NĖ

Šven­ti­nį va­ka­rą pra­dė­jo Kau­na­ta­vos bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kas R. Gai­lis pa­dė­ko­da­mas bend­ruo­me­nės įkū­rė­jai Ni­jo­lei Vit­ke­vi­čie­nei, ku­ri pir­mo­ji Kau­na­ta­vo­je pa­so­di­no tą bend­ruo­me­nės obe­lį, ją įkū­rė. Ki­ta pir­mi­nin­kė – Ri­ma Bu­ti­kie­nė – obe­lį pri­žiū­rė­jo, lais­tė, au­gi­no, o šian­dien pir­mi­nin­kui be­li­kę tik skin­ti jos vai­sius.

„Kau­na­ta­va nuo se­no gar­sė­ja so­dais, obuo­liais. O kai įsi­kū­rė bend­ruo­me­nė, pra­dė­jo gar­sė­ti ir obuo­lių sū­riais. Ma­nau, jie šian­dien gar­sūs ne tik ra­jo­ne, bet ir už Lie­tu­vos ri­bų. Šie sū­riai šiais me­tais da­ly­va­vo eko­lo­gi­nių pro­duk­tų pa­ro­do­je Vo­kie­ti­jo­je! Kau­na­ta­viš­kiai yra la­bai darbš­tūs. Dė­ko­ju jiems ir lin­kiu svei­ka­tos“, – žo­dį ta­rė pir­mi­nin­kas ir pa­ra­gi­no vi­sus at­vyk­ti į Kau­na­ta­vą, bend­ruo­me­nės na­mų kie­me­ly­je ap­lan­ky­ti Kau­na­ta­vos sim­bo­liu ta­pu­sį ak­me­ni­nį obuo­lį, ku­rio šo­ną pa­glos­čius pil­do­si vi­sos sva­jo­nės. R. Gai­lis pri­si­pa­ži­no jau iš­ban­dęs: „Sva­jo­nės tik­rai pil­do­si!“

Gra­žių žo­džių pir­mi­nin­kui, bend­ruo­me­nės na­riams iš­sa­kė šven­tė­je da­ly­va­vęs Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ras To­mas Kat­kus. Jis džiau­gė­si bend­ruo­me­nės ini­cia­ty­vo­mis: „Jei bus stip­rios bend­ruo­me­nės – bus stip­rus vi­sas ra­jo­nas.“

Bend­ruo­me­nę gy­rė ir Upy­nos se­niū­ni­jos se­niū­nas Do­na­tas Žel­vys. Jo tei­gi­mu, Kau­na­ta­vo­je vyks­ta gra­žūs da­ly­kai, tvar­ko­ma inf­rast­ruk­tū­ra, puo­se­lė­ja­mas sa­vas kraš­tas. „Pir­mi­nin­kas Re­mi­gi­jus yra tas žmo­gus, ku­ris ne tik vai­sius ska­bo, bet ir to­liau so­di­na obe­lis: die­nos cent­re, dar­že­ly­je, kul­tū­ro­je ir net už se­niū­ni­jos ri­bų – vi­sur, kur yra ge­rų žmo­nių. Pa­da­ry­ta daug dar­bų“, – kal­bė­jo D. Žel­vys. Jis kar­tu su Upy­nos se­niū­nai­ti­jos se­niū­nai­te Vi­ta­li­ja Dau­nie­ne svei­ki­no pir­mi­nin­ką ir už ak­ty­vu­mą taip pat dė­ko­jo jo žmo­nai Vir­gi­ni­jai bei bib­lio­te­ki­nin­kei Vi­li­jai Jo­cie­nei.

Čia esan­čią stip­rią bend­ruo­me­nę, gy­ve­nan­čius ge­rus žmo­nes, mo­kan­čius ne tik links­mai švęs­ti šven­tes, bet ir nuo­šir­džiai dar­buo­tis, gy­rė Ta­ry­bos na­rys Kęs­tu­tis Gu­sa­ro­vas, ra­gin­da­mas ir to­liau puo­se­lė­ti bend­rys­tę.

20-me­čio pro­ga pa­svei­kin­ti at­vy­ko ir kai­my­ni­nės bend­ruo­me­nės: Luo­kės, Ubiš­kės, Upy­nos, Tryš­kių ir kt.

R. Gai­lis dė­ko­jo vi­siems sve­čiams ir kau­na­ta­viš­kiams, ku­rie ak­ty­viai pri­si­de­da prie bend­ruo­me­nės veik­los au­gi­mo. Sim­bo­li­niai Kau­na­ta­vos obuo­liai šven­ti­nį va­ka­rą įteik­ti me­rui T. Kat­kui, se­niū­nui D. Žel­viui, per­duo­ti ku­ni­gui Da­riui Po­vi­lai­čiui ir užuo­lai­dė­lių kar­py­to­jai, bend­ruo­me­nės ženk­lo kū­rė­jai Dai­no­rai Ma­ce­vi­čie­nei, bu­vu­sioms bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kėms R. Bu­ti­kie­nei ir N. Vit­ke­vi­čie­nei, bib­lio­te­ki­nin­kei, pir­mi­nin­ko de­ši­nia­jai ran­kai V. Jo­cie­nei, kai­ria­jai pir­mi­nin­ko ran­kai, pa­gal­bi­nin­kei Si­mo­nai Au­gus­ti­nie­nei, Sal­vi­ni­jai Va­lan­ti­nai­tei – už gė­ly­nų tvar­ky­mą, auk­si­nių ran­kų meist­rui Jo­nui Lau­ri­na­vi­čiui, so­dų ir gė­lių pri­žiū­rė­to­jai Ma­ry­tei Šče­vins­kie­nei, Vir­gi­ni­jai ir Al­vy­dui Va­lan­ti­nams, Jū­ra­tei ir Al­vy­dui Bla­dže­naus­kams. Sal­džios pa­dė­kos įteik­tos obuo­lių sū­rio vi­rė­joms, klu­bo „Ma­ri­jo­nos“ na­rėms ir mė­gė­jų teat­ro gru­pei „Su­sie­dam“.

Svei­ki­ni­mus vai­ni­ka­vo „Il­giau­sių me­tų“ ir šven­ti­nis tor­tas su fe­jer­ver­ku.

Ren­gi­nį ve­dė Ing­ri­da Kas­maus­kie­nė ir Aud­rius Ja­nu­šas.

Skam­bias dai­nas do­va­no­jo Luo­kės kul­tū­ros cent­ro mo­te­rų ko­lek­ty­vas.

Šven­ti­nę pro­gra­mą tę­sė Klai­pė­do­je gy­ve­nan­tis, iš Tel­šių ki­lęs kraš­tie­tis Al­gir­das Pau­laus­kis, ren­gi­nių „Ge­riau nei nie­ko“ ve­dė­jas ir nau­jos vai­ki­nų gru­pės „Pa­kar­tok“ na­rys.

Luo­kės kul­tū­ros cent­ro mo­te­rų ko­lek­ty­vas.
Renginio vedėjai Ingrida ir Audrius.
T. Katkus, R. Gailis.
R. Butikienė.
S. Valantinaitė.
J. Laurinavičius.
M. Ščevinskienė.
D. Želvys, R. Gailis.
J. ir A. Bladženauskai.
V. Benešienė.
Sveikinimai nuo Ubiškės bendruomenės.

Projektą iš dalies finansuoja Medijų rėmimo fondas

Medijų ir radijo fondas
Kitas įrašas

Teis­mas dėl Ged­ri­mų sa­va­ran­kiš­ko gy­ve­ni­mo na­mų rei­ka­lau­ja tai­ky­ti res­ti­tu­ci­ją, me­ras ža­da skųs­ti spren­di­mą

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

CAPTCHA vaizdas
Atkurti Vaizdą

*

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Pirmas puslapis

Ge­ra aug­ti „Smal­su­čių“ gru­pė­je
Tarp­tau­ti­nė slau­gy­to­jų die­na Tel­šiuo­se
Bend­rys­tės spor­to ir me­no šven­tė
A. Kazlauskas sa­vo lai­mę ku­ria gim­to­jo­je Luo­kė­je
Me­džio­to­jai po­pie­ri­nius bi­lie­tus keis į skait­me­ni­nius
Mas­čio pa­kran­tė­je – at­nau­ji­ni­mo dar­bai

Žemaičių kultūra

Livija Gemma – elektroninės muzikos kūrėja iš Kulių
„Kauškutis“ – konkursinio festivalio laureatas
Kryžiaus kelias. Trijų Šakių giminės kartų istorija
Futbolo veteranai minėjo bendražygio 90-metį
Mieste atsiras dar daugiau (ne)matomų ženklų  
Felčerės Vylės istorija: beveik visas gyvenimas – Ukrinuose

Laisvalaikis

Tarp­tau­ti­nė slau­gy­to­jų die­na Tel­šiuo­se
Bend­rys­tės spor­to ir me­no šven­tė
Pa­mi­nė­ta Ka­ro­li­nos ir An­ta­no poe­ti­nio dia­lo­go 170 me­tų su­kak­tis
„Tel­šių šu­niu­kų na­mų“ gim­ta­die­nis
Šilauogėmis glazūruota lašiša
Stip­riau­si šau­liai – Tel­šiuo­se!

Sveikata

Ar­tė­jant va­sa­rai – di­des­nis Eu­ro­pos svei­ka­tos drau­di­mo kor­te­lių po­rei­kis
Orams vės­tant, ser­ga­mu­mas vėl au­ga
V. Gir­čiui – Nu­si­pel­niu­sio Lie­tu­vos gy­dy­to­jo var­das
Tel­šių ra­jo­ne skie­pi­ji­mo apim­tys vis dar ne­pa­kan­ka­mos
Vyrų šlapimo nelaikymas. Šiuolaikinis požiūris į vyrų higieną
Neį­ti­kė­ti­na: odon­to­lo­gas pa­si­bels į neį­ga­lių­jų na­mus
No Result
View All Result

Laikraštis

Apklausa

Pasak atlikto tyrimo, kas antras vaikas Lietuvoje nesikalba apie savo problemas su tėvais ar seneliais ir jaučiasi vieniši. Kaip manote – ar jūsų vaikai jums pasipasakoja apie bėdas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
  • Archyvas

Orai

Orai Telšiuose
Orai
Orai Telšiuose 2 savaitėms
  • Naujienos
  • Teminiai puslapiai
  • Teisėsauga
  • Laisvalaikis
  • Archyvas
  • Prenumeratos kaina
  • Reklama
  • Kontaktai

Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
No Result
View All Result
  • Pirmas Puslapis
  • Aktualijos
    • Žinios iš Savivaldybės
    • Politika
    • Švietimas
    • Socialiniai reikalai
    • Verslas, Finansai
    • Kitos aktualijos
  • Partnerių informacija
  • Teisėsauga
    • Suvestinės
    • Gaisrai
    • Nelaimės
  • Teminiai puslapiai
    • Žemaičių kultūra
    • Raktas į Žemaitiją – kultūra, tradicijos, žmonės
    • Tvari kultūra Žemaitijoje
    • Pilietiškumo žingsniai
  • Laisvalaikis
    • Renginiai
    • Sportas
    • Laisvalaikis
    • Receptai
  • Sveikata
  • Žmonės ir Nuomonės
  • Video

Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt

Skip to content
Open toolbar Pritaikymo neįgaliesiems įrankiai

Pritaikymo neįgaliesiems įrankiai

  • Padidinti tekstąPadidinti tekstą
  • Sumažinti tekstąSumažinti tekstą
  • Nuorodos pabraukimasNuorodos pabraukimas
  • Skaitomas šriftasSkaitomas šriftas
  • Reset Reset