Nuotolinis respublikinis mokinių šokio konkursas

Parašė:  2021-03-23

Kovo 4, 5, 8 dienomis Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija kartu su choreografijos mokytoja Jūrate Valatkiene organizavo per „Microsoft Teams“ ir „Zoom“ platformas nuotolinį respublikinį mokyklų 1–4, 5–8 ir I–IV gimnazijos klasių mokinių autorinio šokio konkursą „Išsilaisvinkime kartu 2021“. Šis renginys buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.
Konkurse dalyvavo 84 mokiniai ir 10 mokytojų iš penkių Lietuvos rajonų mokyklų: iš Baisogalos gimnazijos – mokytoja Jūratė Kačiukevičienė, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos – mokytoja Orinta Nistirenko, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos – mokytoja Reda Žemelienė, Mažeikių moksleivių namų šokių studijos „Solo“ – mokytoja Inga Krikščiukienė, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos – mokytoja Monika Rupeikaitė, Telšių Žemaitės gimnazijos – mokytoja Rūta Jonkienė, Nevarėnų pagrindinės mokyklos – mokytoja Inga Budginienė, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos – mokytojos Dinara Dacienė ir Jadvyga Martinkienė, Telšių „Kranto“ progimnazijos – Eglė Šilinienė ir Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos – mokytoja Jūratė Valatkienė.
Šokio konkursą vertino organizatorių patvirtinta komisija iš trijų asmenų: I. Krikščiukienė – šokio mokytoja metodininkė iš Mažeikių, R. Žemelienė – šokio ir fizinio ugdymo mokytoja metodininkė iš Jurbarko, Jurgita Žitkauskienė – choreografė, meninio ugdymo mokytoja metodininkė iš Kauno.
Mokiniai varžėsi savo amžiaus grupėse skirtingomis dienomis ir pristatė nuotoliniu būdu savo kūrybos šokius. Tris dienas renginius vedė Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos IVb g. klasės mokinė Gabrielė Dobrovolskytė ir IIIb g. klasės mokinė Eva Liasauskytė.
Dalyviai džiugiai nustebino komisiją ir žiūrovus autoriniais šokiais, kurie buvo kūrybiškai sukurti pasitelkus į pagalbą informacines technologijas, muzikos ir vaizdo redagavimo programas. Manau, kad šis konkursas turėjo įtakos ne tik mokinių saviraiškai, kūrybos poreikio išreiškimui, bet ir jų bei mokytojų informacinio raštingumo žinių pagilinimui naudojant skaitmenines ir kitas informacines komunikacines technologijas šokiui stebėti, kurti, fiksuoti ir demonstruoti.
Išvada viena: kūrybos virusas gali padėti išsivaduoti iš pandemijos gniaužtų.
Choreografijos mokytoja Jūratė VALATKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt