Apdovanoti konkurso „Jaukios Kalėdos“ nugalėtojai, arba Kaip medaus statinę sugadino šaukštas deguto

Parašė:  2012-01-16

Sausio 11 dieną Žemaičių muziejuje „Alka“ buvo pasveikinti ir apdovanoti kalėdinio puošimosi konkurso „Jaukios Kalėdos“ nugalėtojai.
Tradicinės – dvyliktą kartą – vykusios šventės iniciatorius – Telšių apskrities laikraštis „Telšių ŽINIOS“, partneriai: B. Lekavičiūtės gėlių firma „Skinta“, Telšių rajono savivaldybė. Pagrindinis renginio rėmėjas – UAB „Teo LT“.

Kvietė puoštis
Vos prasidėjo kalendorinė žiema, konkurso organizatoriai vėl pakvietė visus miesto ir rajono gyventojus, įstaigas ir įmones puošti savo aplinką, balkonus, vitrinas, namus, kiemus, bandyti ieškoti naujų kalėdinio puošimo sprendimų, kad mūsų miestas ir rajonas būtų dar jaukesni.
Apdovanojimai
Praėjusį trečiadienį buvo įvertinti ir padėkos raštais apdovanoti visi, kurie gražiausiai per šventinį laikotarpį puošė savo aplinkas. Jiems įteiktos rėmėjų dovanos. Renginys vyko Žemaičių muziejuje „Alka“.


Nugalėtojams gražių žodžių negailėjo Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva: „Per kasmet vykstantį konkursą mes atrandame kažką naujo. Džiaugiuosi gražėjančiu Telšių miestu ir seniūnijų gyventojų iniciatyva puošti savo aplinkas. Tikiu, kad visų mūsų pastangomis Telšių rajonas bus gražiausias ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.“
Nenutrūkstančiu, jau tradiciniu tapusiu kalėdiniu konkursu džiaugėsi ir B. Lekavičiūtė. Gyrė miesto ir rajono gyventojus, kurie ne tik per šventinį laikotarpį, bet ir visą sezoną puoselėja savo aplinką, tvarko gėlynus, prižiūri medžius ir kt. Gėrėjosi Katedros aikštėje išpuoštų žaliaskarių alėja ir apvainikuota Žemaičių siena, kasmet mieste šviečiančiu vandentiekio bokštu. Dėkojo žmonėms, padovanojusiems miestui savo užaugintas egles.
Po nuoširdžių sveikinimų meras V. Kleiva ir jo pavaduotojas Petras Kuizinas apdovanojo konkurso nugalėtojus.
Viešvėnų seniūnijoje konkurso „Jaukios Kalėdos“ nugalėtojais tapo Jadvyga ir Alfonsas Žimkai (Rūdupių k.); Ingrida ir Žydrūnas Šeršniovai (sodininkų bendrija „Lauko ramunė“); Dalia ir Virginijus Šarkūnai (Viešvėnai).
Degaičių seniūnijoje įvertinti Elytė ir Edmundas Bružai (Degaičiai); Laima ir Vytautas Šapai (Degaičiai); Stefa ir Vytautas Kačinskiai (Eigirdžiai).
Luokės seniūnijoje neliko nepastebėti Virginija ir Alvydas Jodkai (Viekšnalių k.); Dovilė Bugvilytė ir Aurimas Jokubauskis (Baltininkų k.); Danutė ir Albinas Nikitinai (Baltininkų k.).
Tryškių seniūnijos geriausiais pripažinti Vilma ir Evaldas Rumšai (Tryškiai); Ona ir Pranas Dužinskai (Tryškiai); Onutė ir Kazimieras Jakai (Ubiškė).

Žarėnų seniūnijoje nugalėtojais tapo Žarėnų bendruomenė; Kristina ir Pranas Petkevičiai (Žarėnai); žemės ūkio kooperatyvas „Rešketėnai“ (Žarėnai).
Gadūnavo seniūnijoje šventine aplinka sužavėjo Ona Vanda ir Antanas Manciai (Gedrimai); Antanas ir Birutė Girdvainiai (Kalnėnai); Vida ir Kazys Laureckiai (Gadūnavas).
Ryškėnų seniūnijoje nugalėjo Lauko Sodos bendruomenė; Inga ir Remigijus Ruškai (Lieplaukė); Ryškėnų pradinės mokyklos eglė.
Nevarėnų seniūnijoje gražiausiai savo kiemus išpuošė Vaclava ir Antanas Butkai (Nevarėnai); Renata ir Paulius Damunskiai (Nevarėnai); Audronė ir Antanas Gureckiai (Nerimdaičiai).
Upynos seniūnijoje praėjusiais metais išsiskyrė Virginijos ir Remigijaus Gailių (Pavirvytės k.); Rimos ir Dainiaus Steponavičių (Kaunatavos k.); Janinos ir Petro Vaišių (Kaunatavos k.) sodybos.
Varnių seniūnijoje jaukiai savo aplinką pasipuošė Nijolė ir Adomas Každailiai (Janapolė); Dainora ir Robertas Gudauskai (Ožtakiai); Saida ir Algirdas Butkai (Varniai).
Telšių miesto seniūnijoje įvertintos Kazimiero ir Onos Žylevičių, Danutės ir Zigmo Buivydų bei Stasės Abelkytės šventiniu laikotarpiu įdėtos pastangos.
Už Telšių miestui padovanotas egles padėkos raštai įteikti Jadvygai Mastienei (Ryškėnai) bei Vandai ir Pranui Šukiams (Rainiai).
Gražiausia virtina pripažinta Respublikos gatvėje esanti „Sarmos“ parduotuvės vitrina.
Gražiausia seniūnijos egle gyventojai interneto erdvėje – Telšių rajono savivaldybės tinklalapyje – išrinko Upynos žaliaskarę. Upynos seniūnijos seniūnui Donatui Želviui atiteko pagrindinio renginio rėmėjo UAB „Teo LT“ prizas. Jį seniūnui įteikė UAB „Teo LT“ Šiaulių regiono direktorius Arvydas Murza.

Įvertintos ir gražiausios mokyklų eglutės. Renginio metu apdovanota Telšių specialioji mokykla, taip pat Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų, „Germanto“ pagr. mokyklos, Vaikų su negalia centras, VšĮ Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija ir „Saulėtekio“ pradinė mokykla.
Šaukštas deguto
Renginys išties gražus ir daugeliui išliks kaip malonus prisiminimas, deja, liaudies išmintis byloja, kad ir vienu deguto šaukštu galima sugadinti visą medaus statinę. Redakcijai labai apmaudu, kad renginio režisierė, Žemaitės dramos teatro režisierė Laimutė Pocevičienė, nors buvo paprašyta, nesuteikė žodžio pagrindiniam renginio rėmėjui UAB „Teo LT“ Šiaulių regiono direktoriui A. Murzai. Jis atvežė brangią dovaną – modernų „iPod’ą“ – ir norėjo ne tik įteikti prizą, bet ir pasveikinti visus grožį puoselėjančius Telšių miesto ir rajono gyventojus. Deja…
It musę kandę likome ir mes… Kažkodėl pamirštas buvo ir renginio iniciatorius laikraštis „Telšių ŽINIOS“. Mes taip pat nesulaukėme progos pasveikinti rajono gyventojų ir padėkoti nuolatiniams renginio partneriams ir pagrindiniam rėmėjui UAB „Teo LT“. Priimkite nuoširdžius sveikinimus ir padėką. Tikimės dar ne kartą susitikti laikraščio puslapiuose ir tik geras emocijas skleidžiančiuose renginiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt