3 mitai apie verslo finansavimą faktoringu

Parašė:  2019-10-30

Verslo finansavimas faktoringu yra itin populiarėjantis ir vis labiau pripažįstamas kaip greita ir efektyvi priemonė paspartinti verslo vystymąsi. Žinoma kaip ir visos naujovės faktoringas dar ne visiems iki galo suprantamas, todėl atsiranda įvairūs mitai. 

 1. Faktoringas tinka tik dideliam verslui

Ganėtinai paplitęs mitas jog faktoringo paslauga tinka tik didelėms įmonėms yra labai neteisingas. Iš tiesų faktoringu gali naudotis visos įmonės, net ir tos kurios veiklą įregistravo dar visai neseniai. 

Kad ir kaip atrodytų keista, pagrindiniai faktoringo bendrovių klientai yra mažos ir vidutinės įmonės. Taip yra todėl, kad dideli verslai turi pakankamai būdų gauti apyvartinių lėšų ir jiems nebūtina naudotis šia paslauga. Visgi mažos ir vidutinės įmonės, norėdamos greičiau augti ir plėstis naudoja faktoringo paslaugą.

Faktoringas yra bene lengviausias ir greičiausias būdas padedantis patenkinti augančią paklausą ir suteikti pirkėjams daugiau lankstumo, neprarandant apyvartinių lėšų.

 2. Faktoringo paslauga nutolina jus nuo klientų

Tikrai ne. Faktoringas padeda išvengti nesutarimų su klientais, jums nereikia nuolat jiems priminti apie neapmokėtas sąskaitas, todėl galite bendrauti tik apie teigiamus dalykus. Tokius kaip užsakymai ir jūsų teikiamų paslaugų ar produktų gerėjanti kokybė. 

Taigi faktoringo paslauga leidžia pagerinti santykius su klientais ir susikoncentruoti į jūsų darbą, kas lemia aukštesnį klientų pasitenkinimą ir bendrą verslo kokybę. 

 3. Faktoringas atneša nestabilumą

Tai tik dar vienas mitas. Visuomenė mano, kad jei verslas naudoja išorinį finansavimą, tai jo finansinė būklė yra abejotina. Visai ne. Kai įmonė naudoja faktoringo paslaugą, ji nuolatos turi apyvartinių lėšų, nes sąskaitos už parduotas prekes ar paslaugas yra apmokamos iškart. 

Todėl sąskaitų finansavimas leidžia verslui geriau planuoti savo lėšas ir kaip tik stabilizuoja visą veiklą, nes nereikia stabdyti darbų, jei klientas tampa nemokus. 

Daugiau informacijos rasite čia Smefinance.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Elada parašė:

    Apyvartinių lėšų trūkumas, viena didžiausių smulkiojo verslo problemų. O didelės kompanijos tuo naudojasi. Jei tarkime didelį tinklą turinti kompanija užsisakinėja produkciją iš smulkių verslininkų, jie dažnai nesilaiko atsiskaitymo terminų, nes žino, jog smulkieji tokio stambaus užsakovo prarasti nenorės, o tuo metu stringa nemažai procesų, stringa atsiskaitymai su tiekėjais ir tai trukdo sėkmingai vystyti smulkųjį verslą. O kur dar milžiniška konkurencija ir nešvarūs žaidimai. Teko girdėti atvejų, kuomet buvo net aptikta pasiklausymo įranga. Tik tuomet ir sužinojau, jog yra įmonės, teikiančios tokios įrangos aptikimo paslaugas https://detective.lt/paslaugosverslui/pasiklausymo-irangos-aptikimas/ iki to laiko visa tai atrodydavo tik filmų scenarijus, o pasirodo taip vyksta ir pas mus.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt