TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ INFORMUOJA GYVENTOJUS

Parašė:  2021-07-30

Lietuvos Respublikos pasienyje jau kuris laikas fiksuojamas padidėjęs neteisėtų migrantų srautas. LR Vyriausybė valstybės mastu yra paskelbusi ekstremaliąją situaciją, o Vyriausybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje buvo pavesta savivaldybėms LR vidaus reikalų ministerijai pateikti informaciją apie savo turimas neteisėtų migrantų apgyvendinimo galimybes.
Atsižvelgdami į gyventojų klausimus, informuojame, kad Telšių rajono savivaldybės teritorijoje esančiuose pastatuose įrengtų patalpų migrantams apgyvendinti šiuo metu nėra ir patalpos nėra įrengiamos. Savivaldybė atsakingai vertina esamą situaciją, gyventojų ir bendruomenių saugumą ir apie esamų apgyvendinimo galimybių nebuvimą jau anksčiau raštu informavo atsakingas už situacijos valdymą institucijas. Todėl pažymime, kad naujų sprendimų priimta nėra, o situacijai pasikeitus periodiškai informuotume gyventojus.
Telšių rajono savivaldybės inf.
V-379

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt