Švietimo ir sporto skyriui vadovaus Lina Leinartienė

Parašė:  2020-07-31

Įvyko konkursas laisvoms Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pareigoms eiti. Dalyvavo trys pretendentai, iš jų komisija atrinko du.
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Imantas Motiejūnas iš Valstybės tarnybos departamento pateiktų dviejų kandidatų pasirinko Telšių lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorę Liną Leinartienę.
Pasak I. Motiejūno, naujoji Švietimo ir sporto skyriaus vedėja dirbti pradės, kai Savivaldybė gaus pažymą iš Specialiųjų tyrimų tarnybos dėl tinkamumo eiti minėtas pareigas. Tai įvyks maždaug po dviejų savaičių.
L. Leinartienė – telšiškė, gimusi 1981 m. Yra baigusi Mykolo Romerio universitetą, įgijusi viešojo administravimo magistro laipsnį, Klaipėdos universitete – edukologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, mokytojo profesinę kvalifikaciją, psichologijos mokytojo profesinę kvalifikaciją.
Profesinė patirtis: 9 metus dirbo Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje auklėtoja, mokytoja. 3 metus – Telšių „Vilties“ mokykloje direktoriaus pavaduotoja ugdymui, auklėtoja. Pastaruoju metu ėjo Telšių lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorės pareigas.
Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Danutei Mažeikienei pradėjus dirbti Telšių rajono savivaldybės mero patarėja, skyriui laikinai vadovauja vyriausiasis specialistas Gediminas Gudas.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Tikras žemaitis parašė:

  Tikiuosi, kad bus puiki, energinga, žmogiška vadovė. Pagaliau konkursą laimėjo ne draugai, partiečiai ar bičiuliai….

 2. ontras žemaitis parašė:

  A saką, kad be draugu, į be bičiole pagalbas.

 3. Partija parašė:

  Jei neklysta, ši ponia priklauso socialdemokratu partijai

 4. Telšiškis parašė:

  Vaiku darzelio aukletoja vadovaus švietimui ir sportui baisiau ir negali buti norts ko noret juk tai telše

 5. Senė parašė:

  Nusimato stagnaciją dar 25 metams siame skyriuje bei savų iskisinejimas po mokyklas.liudna

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt