Rožių gatvės gyventojams stringa vandens tiekimas

Parašė:  2014-05-23

Į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi Telšių miesto Rožių gatvės gyventojas. Telšiškis piktinosi, kad gyventojams dėl nuotekų tinklų klojimo darbų nuolat atjungiamas vanduo. Esą tai daroma ir tada, kai jokie darbai nevyksta. Pavyzdžiui, Rožių g. gyventojai be vandens buvo palikti net sekmadienį.
„Taip, ši situacija man yra žinoma, – „Telšių ŽINIOMS“ pripažino UAB „Telšių vandenys“ generalinis direktorius Alvydas Jasevičius, – šiuo metu įgyvendiname projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšiuose ir Telšių rajone (Nevarėnuose, Ryškėnuose ir Degaičiuose)“. Pagal jį Telšių mieste tiesiami nuotekų tinklai ten, kur jų iki šiol nebuvo. Tačiau vykdant darbus Rožių gatvėje, net keletą kartų buvo pažeistas vandentiekio vamzdis. Todėl gyventojams ir buvo nutrauktas vandens tiekimas.“
A. Jasevičius teigė, kad problema ta, jog projekte pažymėti vamzdžiai truputį skiriasi nuo realybės: „Galime ieškoti kaltų: ar projektuotojai, ar geodezininkai… Tačiau kas nuo to pasikeis? Šiandien su rangovu esame sutarę, kad labiau atkreiptų dėmesį gręždami. Bet vykdant požeminius darbus – tai ganėtinai sunku.“ UAB „Telšių vandenys“ generalinio direktoriaus teigimu, panašus atvejis įvyko ir Melioratorių g. – kada klojant nuotekų tinklus buvo pažeistas vandentiekio vamzdis. Jeigu taip įvyksta darbo dienomis, gedimą pašalina patys rangovai, jei savaitgaliais – UAB „Telšių vandenys“ darbuotojai.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt