Mero pagalbos pageidavęs neblaivus asmuo išvežtas į policijos komisariatą

Parašė:  2014-05-23

Antradienį į Telšių rajono savivaldybę skubėjo policijos pareigūnai – neblaivus ir gyvenimo negandų kamuojamas vyras reikalavo susitikti su meru Vytautu Kleiva. Pilietis šventai tikėjo sulauksiantis paramos iš rajono šeimininko ir kitų Savivaldybės tarnautojų pagalbos nepageidavo.
Skaistė SADONYTĖ
Į Telšių rajono savivaldybę atvykęs pilietis M. M. (gim. 1982 m.) išreiškė norą pasikalbėti su Telšių rajono savivaldybės meru V. Kleiva. Nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis vyras tikino grįžęs iš prieglaudos ir neturintis kur gyventi, tad sakė prašysiantis mero jam pagelbėti.
Vyriškis patraukė į trečiame pastato aukšte esantį mero kabinetą. Čia rajono vado nebuvo – jis dalyvavo Kontrolės komiteto, po jo – Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdžiuose.
Savivaldybės specialistės palydėjo pilietį pas kolegą, atsakingą už socialinių būstų skyrimą. Tačiau trisdešimt dvejų metų vyras tikėjo, jog problemą gali išspręsti tik vienintelis žmogus – V. Kleiva.
Vadinamajame priimamajame vyriškis mero laukė maždaug valandą. Gyventojus aptarnaujančioms specialistėms jaunas vyras pasakojo turintis kaime gyvenančią mamą, bet pas ją grįžti nenorintis ir kelionei iš miesto į rajoną neturintis pinigų.


Savivaldybės darbuotojos vyriškiui siūlė įvairias išeitis: ieškoti prieglobsčio Telšių krizių centre ir pan. Visgi pilietis laikėsi savo – problemų sprendimo paieškas norėjo patikėti tik merui.
Po kurio laiko jaunas vyras išėjo iš Savivaldybės ir grįžo jau išgėręs. Pasisakė, jog alkoholiu vaišino draugai.
Specialistės pasiūlė vyriškį dėl priėmimo pas V. Kleivą užregistruoti kitą dieną – kai bus blaivus. Asmuo pakėlė balsą ir toliau reikalavo susitikimo su rajono vadovu. Grėsmės nekeliantis vyras pripažino esantis girtas ir tikino suprantantis savo veiksmus.
Moteriškės į pagalbą pasikvietė Telšių rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistą, buvusį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoją Artūrą Stirbį.
15.58 val. triukšmaujančio vyro raminti iškviesti policijos pareigūnai. Jie išvežė neblaivų asmenį į policijos komisariatą. Čia piliečiui nustatytas 1,62 prom. girtumas.
Vyras buvo uždarytas į areštinę. Bet joje triukšmavo toliau. Aprimęs ir prasiblaivęs, po 19 val. jaunas vyras buvo išleistas į laisvę.
Už pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje piliečiui gresia administracinė atsakomybė: įspėjimas arba 30–50 Lt bauda. Tokie pat veiksmai, padaryti pakartotinai per vienerius metus po administracinių nuobaudų paskyrimo, asmenims užtraukia 50–100 Lt baudą.
Gyventojus aptarnaujančios Telšių rajono savivaldybės specialistės „Telšių ŽINIOMS“ teigė neblaivių ir piktų gyventojų sulaukiančios gana dažnai, tačiau policijos pareigūnų nėra tekę kviesti jau daug metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt