Pražuvę sausio produktų daviniai bus išdalyti vasarį

Parašė:  2021-02-19

„Telšių ŽINIŲ“ redakciją pasiekė tėvelių laiškas, kuriame jie išliejo pyktį dėl pradinių klasių mokiniams pažadėtų maisto produktų davinių.
Aurelija SERVIENĖ
Tėvelių laiškas
Šių metų sausio 14 dieną visi Telšių „Germanto“ progimnazijos pradinukų tėvai gavo žinutes iš savo klasės mokytojų dėl produktų davinių pagal Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą. Žinutėje buvo aiškiai išvardyti produktai ir net kiekiai: 1 l pieno, 2 indeliai jogurto, 60 g sūrio, 0,8 kg obuolių, 0,3–0,4 kg morkų.
Baigėsi sausis, tačiau niekas iš tėvelių negavo žinutės su konkrečia diena ir laiku, kada pasiimti minėtąjį davinį. Tėvai pabrėžė, jog šis davinys priklauso visiems pradinukams, neskirstant pagal pajamas.
Taip tėvai sulaukė ir vasario 5 dienos, kai juos pasiekė žinutė iš socialinės pedagogės su apgailestavimu ir atsiprašymu, jog davinio nebus. Viso to priežastimi įvardyta „Germanto“ progimnazijos mokyklos maisto tiekėjos viešosios įstaigos „Bruneros“ biurokratinė klaida. Neva ji nespėjo pateikti sausio mėnesio centralizuoto užsakymo. Pasibaigus mėnesiui neliko tokios galimybės.


Daugumai tėvelių iškilo klausimas, kur nukeliavo produktų daviniai. „Nelogiška, kai sausio 14 dieną gauni žinutę ir net žinai konkrečius kiekius ir produktus, ir lauki kitos savaitės viską pasiimti, o praneša, jog tiekėjas nespėjo pateikti užsakymo“, – stebėjosi tėvai.
Vaikai davinius gaus už abu mėnesius
VšĮ „Bruneros“ Marketingo skyriaus vadovė Silva Petrikauskienė „Telšių ŽINIAS“ informavo, jog jų įstaiga kreipėsi į Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos dalyvę tiekėją uždarąją akcinę bendrovę „Handelshus“ dėl šios situacijos paaiškinimo ir gavo atsakymą.
„Sausio ir vasario mėnesio produktų daviniai moksleiviams, skirti pagal Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą, į Telšių „Germanto“, „Kranto“ progimnazijas ir Varnių Motiejaus Valančiaus gimnaziją bus pristatyti vasario mėnesį. Užtikriname, kad visi vaikai gaus jiems skirtus maisto produktų davinius už abu mėnesius. Labai atsiprašome mokyklų bendruomenių už sukeltus nepatogumus“, – informavo UAB „Handelshus“ Kokybės užtikrinimo skyriaus vadovas Aivaras Terentjevas.
Marketingo skyriaus vadovė S. Petrikauskienė patikino, jog produktų daviniai už sausio mėnesį vaikams jau bus atiduoti vasario 15 dieną, o netrukus bus išdalyta produkcija ir už vasario mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar džiugina žiema?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt