Požeminės ir pusiau požeminės atliekų konteinerių aikštelės Telšiuose

Parašė:  2021-06-08

Šiuo metu įgyvendinamas projektas „Komunalinių atliekų infrastruktūros plėtra Telšių regione“, kurio metu įrengiama 14 požeminių aikštelių, 27 pusiau požeminės atliekų surinkimo aikštelės Telšių mieste jau įrengtos.
Šie atliekų surinkimo konteineriai bus rakinami. Kiekvienam butui, kuriam bus priskirta naudotis požemine ar pusiau požemine atliekų surinkimo aikštele, bus skiriamas raktas, kuriuo atrakinus konteinerio dangtį bus galima išmesti atliekas.
Požeminių konteinerių privalumai: didesnis konteinerių talpumas, todėl taupoma erdvė, mažiau nemalonių kvapų (atliekos laikomos po žeme, tai reiškia, kad yra žemesnė temperatūra), sumažėja vizualinė tarša (nebus galimybės palikti atliekų tarp konteinerių), retesnis ištuštinimo poreikis, mažesnė oro tarša dėl surinkimo šiukšliavežėmis, užkertamas kelias patekti gyvūnams į konteinerius, geresnis estetinis vaizdas.
Kadangi didžioji dalis konteinerių konstrukcijos įrengiama po žeme, parenkant vietas aikštelėms buvo atsižvelgiama į tai, kad nebūtų požeminių komunikacijų (tinklų), todėl kai kuriuose daugiabučių namų kvartaluose nesant techninių galimybių įkasti konteinerius dėl inžinerijos, komunikacijų, jų apsaugos zonų išlaikymo aikštelių vietas reikėjo pakeisti.
Požemines atliekų surinkimo aikšteles jau galima įvertinti daugiabučių namų kvartaluose Luokės ir Lygumų gatvėse.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt