Pa­va­sa­ris įkvėpė anglų kal­bos mo­ky­to­jas

Parašė:  2020-03-24

Mo­ky­tojų dar­bas vi­sa­da sun­ko­kas. Ypač pa­va­sarį – pa­si­ruo­ši­mas vals­ty­bi­niam anglų kal­bos eg­za­mi­nui, na­cio­na­li­nis kal­bos mokė­ji­mo ly­gio nu­sta­ty­mo tes­tas, ra­ši­niai, krūvos ren­gi­nių, auklė­ja­mo­ji klasė, ne­skai­tant įpras­ti­nių pa­mokų, ku­rias būti­na pra­ves­ti jei­gu ne to­bu­lai, tai bent jau la­bai ge­rai. Anglų kal­ba šiuo­lai­ki­nia­me pa­sau­ly­je yra kaip oras. O da­bar ne­ma­žai abi­tu­rientų no­ri stu­di­juo­ti už­sie­nio uni­ver­si­te­tuo­se ar įsto­ti į vals­tybės fi­nan­suo­jamą vietą Lie­tu­vos aukš­to­sio­se mo­kyk­lo­se.
Būti­na at­ras­ti mi­nutę at­si­pa­lai­duoti, pa­si­jus­ti mo­te­ri­mi ir dar gra­žia. Gal Ko­vo 8-osios, o gal ir Ko­vo 11-osios pro­ga. Kar­tais tam už­ten­ka gra­žių marš­kinė­lių ir būrio drau­gių – li­ki­mo se­sių. Marš­kinė­lius pa­gal pa­teiktą tekstą pa­ga­mi­no Ni­lo Nar­mon­to stu­di­ja „Print.print.lt“. Mes, anglų kal­bos mo­ky­to­jos, vi­sa­da bu­vo­me ir esa­me už Lie­tu­vos vals­tybę. Juk ne­pabė­go­me – mo­ko­me sa­vo kraš­to – Že­mai­ti­jos vai­kus. Todėl pa­si­puošė­me tri­mis spal­vo­mis, su­si­rin­ko­me, išgėrė­me ka­vos ir pa­si­džiaugė­me pa­va­sa­riu, ku­ris nors šlu­buo­da­mas ir sun­kiai, bet at­ėjo Že­mai­ti­jon.
Mes esa­me mo­ky­to­jos kaip ir vi­sos, bet žy­miai šau­nesnės. Ir jei­gu pa­žvelg­tu­me į žo­dyną, tai dar esa­me ge­riau­sios draugės ir išs­kir­tinės. Taip skam­ba už­ra­šas ant marš­kinė­lių, ir te­gul ne­pyks­ta kitų da­lykų mo­ky­to­jai, nes kar­tais no­ri­si „už­ves­ti va­rik­liuką“ ir įkvėpti sa­ve, kad įkvėptum ki­tus.
Elė KA­KA­NAUS­KIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Dalia parašė:

    Liuks idėja! Šaunios mokytojos!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt