„Metų specialisto“ apdovanojimas įteiktas Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistei Indrei Šimulytei

Parašė:  2021-03-11

Pavasariškai saulėtą kovo 9-ąją Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos įsteigtą apdovanojimą „Metų specialistas“ rajono meras Kęstutis Gusarovas įteikė Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistei Indrei Šimulytei.
Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija nuo 2016-ųjų vieną kartą per metus organizuoja savivaldybių visuomenės sveikatos biurų „Metų specialisto“ apdovanojimus. Šių apdovanojimų tikslas – pagerbti asmenis, nusipelniusius visuomenės sveikatai, jos plėtrai ir stiprinimui.
Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure I. Šimulytė dirbti pradėjo 2016 m. lapkričio 2 d. 2016 m. ji baigė visuomenės sveikatos bakalauro studijas Klaipėdos universitete. Indrė dirba visuomenės sveikatos specialiste, vykdančia sveikatos priežiūrą mokykloje ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Jos darbo vieta nuo 2016 m. lapkričio 2 d. yra Varniuose – Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, darželis ir Telšių regioninio profesinio mokymo centro Varnių skyrius. Nuo 2018 m. Indrė veda licencijuotus privalomuosius higienos įgūdžių mokymus. Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. pavaduoja visuomenės sveikatos specialistę, vykdančią vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą, per jos nėštumo ir gimdymo bei vaiko auginimo atostogas. Džiaugiamės, kad Indrė jau nuo balandžio mėnesio taip pat mėgausis nėštumo ir gimdymo bei vaiko auginimo atostogomis.
Atsiimdama apdovanojimą I. Šimulytė pasidžiaugė, kad kolektyvo darbuotojai pasiekti gerų rezultatų gali tik tuomet, kai juos vienija ir į priekį veda toks puikus vadovas kaip Aurelijus Laurinavičius.
Biuro direktorius A. Laurinavičius, pristatydamas savo komandos narę Indrę, pasakojo, kad ji puiki savo srities profesionalė, pilna idėjų, puikus kolektyvo narys.
„Šiemet apdovanojimas įgavęs kiek kitokią prasmę. Mūsų visų sveikata ir jos išsaugojimas pandeminės situacijos kontekste yra labai svarbus. Todėl itin džiugu, kai turiu galimybę padėkoti jaunam specialistui, kuris savo energiją ir idėjas įgyvendina čia, Telšiuose. Noriu dar kartą pasveikinti Indrę su šiuo apdovanojimu ir palinkėti paties svarbiausio – rūpindamasi mūsų visuomenės sveikata nepamiršk pasirūpinti ir savimi“, – „Metų specialisto“ apdovanojimą įteikdamas džiaugėsi rajono meras K. Gusarovas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt