Melodijos Varnių miestelio žmonėms

Parašė:  2009-10-30

Varnių mišrus vokalinis ansambli „Sidabrinė gija“ dainuoja ir groja jau daugiau kaip 10 metų. Chorui vadovauja ir pianinu groja Rūta Bitarienė.
Vokaliniame ansamblyje šiuo metu yra apie 20 žmonių, mėgstančių dainą ir muziką: J. Armalienė, R. Bitarienė, B. Girčienė, A. Kaveckienė, S. Norkienė, J. Jucevičienė, E. Gedminienė, B. Dužinskienė, M. Lileikienė, E. Genutienė, K. D. Šarpnickienė, E. Lukauskienė, V. Vasiliauskienė, A. Genys, S. Genutis, A. Brunis, J. Jasinskas, A. Purtokas, R. Venskus.
Šio kolektyvo repertuaras labai įvairus. „Perdainuojame lietuvių liaudies dainas, surengėme kūrybos vakarą, skirtą mano bei dabar jau a. a. mano vyro 50-ies bendro gyvenimo metinėms paminėti. Šiandien koncertams renkamės įvairias dainas, aišku, ieškome kuo gražesnių. Mūsų repertuaras priklauso ir nuo renginių, kuriuose vyksta mūsų pasirodymas, tada ruošiame progines melodijas“, – pasakojo R. Bitarienė. Keletas kolektyvo narių sekmadieniais gieda Varnių katedroje.
Kas ketvirtį Varnių senolių bendruomenė organizuoja ataskaitinius susirinkimus, tuomet koncertą rengia ir vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“. Prieš keletą metų kolektyvas su dainomis aplankydavo ir kitas apylinkes, koncertuodavo Pavandenėje, Janapolėje, Alsėdžiuose ir kt. Dabar melodijas dovanoja tik Varnių miestelio žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt