Luokės vidurinės mokyklos jubiliejus

Parašė:  2012-05-03

Balandžio 28 d. Luokės vidurinė mokykla minėjo 60-metį. Apie mokyklos istoriją nuo pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose iki šių dienų rašėme praėjusiame laikraščio numeryje (2012 04 27, Nr. 33 (1261)). Šįkart reportažas iš renginio.
Luokės vidurinės mokyklos šešiasdešimtmetis prasidėjo šv. Mišiomis Luokės bažnyčioje, vėliau mokykloje susitiko buvę klasės draugai, popietę luokiškiai sulaukė svečių ir sveikinimų.
Luokės vidurinės mokyklos direktorė Renata Buivydienė peržvelgė mokyklos istoriją. Moteris ugdymo įstaigai vadovauja antrus metus, iki tol 14 metų dirbo mokytoja. Vadovė džiaugiasi, jog sutiko puikių mokytojų, iš kurių galėjo mokytis, ir dorų mokinių. Ji norėtų, kad dažniau į mokyklą užsuktų tėveliai.
Prisiminimais dalijosi mokytoja Jadvyga Šilinskienė, mokyklos direktoriai Jonas Savickas, Edmundas Limantas. Sveikinimo ir padėkos žodį tarė buvusios mokinės Regina Barsteigienė, Marytė Beleckienė, Vytautas Kleiva, Vydas Gedvilas, Daiva Kleivaitė-Hirzel, Rima Balaniškienė.
R. Barsteigienė ragino nepamiršti žemaičių tarmės, V. Kleiva linkėjo išlaikyti galimybę teikti vidurinio ugdymo programą ir drauge su seserimi ir krikšto dukra atliko keletą dainų, V. Gedvilas drauge su renginyje dalyvavusiu kitu Seimo nariu Valentinu Bukausku padovanojo 25 krepšinio kamuolius ir pereinamąją taurę, skirtą varžybų nugalėtojams įteikti.
Šių dienų popamokinę veiklą pristatė mokyklos prezidentė Gertrūda Čerepokaitė.


Jubiliejaus proga gražių žodžių negailėjo Telšių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Irena Petrauskienė.
Padėkos raštai įteikti mokytojams Aldonai Želvienei, Daivai Pociutei, Snieguolei Šilanskienei, Ingridai Kasmauskienei, Simonui Baliutavičiui.
Luokės muzikos mokyklos mokytojai kolegoms padovanojo specialiai tai progai sukurtą dainą.
Muzikinį kūrinį susirinkusiems atliko buvusi luokiškė Vaida Butautaitė, šoko ir dainavo Luokės vidurinės mokyklos moksleiviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt