Iš se­no­lės iš­vi­lio­jo 1 800 eu­rų

Parašė:  2020-08-11

Rugp­jū­čio 6 die­ną, apie 13 val., Tel­šių ra­jo­no Ne­va­rė­nų mies­te­ly­je iki­teis­mi­nio ty­ri­mo me­tu ne­nus­ta­ty­tas as­muo iš se­no­lės ap­gau­le iš­vi­lio­jo 1 800 eu­rų.
Pi­ni­gai iš 1931 m. gi­mu­sios mo­ters bu­vo iš­vi­lio­ti, kai ne­pa­žįs­ta­mas vy­ras, pa­skam­bi­nęs te­le­fo­nu, pri­si­sta­tė po­li­ci­jos pa­rei­gū­nu ir pa­sa­kė, jog rei­kia pa­tik­rin­ti jos tu­ri­mus pi­ni­gus, nes jie ga­li­mai ne­tik­ri.
Įta­ria­mie­ji ne­su­lai­ky­ti, jie ieš­ko­mi. At­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.
Kad ne­bū­tu­mė­te ap­gau­ti ir ne­nu­ken­tė­tu­mė­te nuo su­kčių, Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to pa­rei­gū­nai pa­ta­ria:
nea­ti­da­ry­ki­te du­rų ne­pa­žįs­ta­miems as­me­nims;
su­lau­kę skam­bu­čių su įvai­riais siū­ly­mais – bū­ki­te bud­rūs! Nep­riim­ki­te jo­kių spren­di­mų vie­nas – pa­skam­bin­ki­te gi­mi­nai­čiams, ar­ti­mie­siems;


jei ne­pa­žįs­ta­ma­sis atė­jo į na­mus ir Jums ki­lo įta­ri­mas, jog yra su­kčiau­ja­ma, ar nu­ken­tė­jo­te nuo šių nu­si­kals­ta­mų vei­kų, vi­sais at­ve­jais skam­bin­ki­te Bend­ro­jo pa­gal­bos cent­ro te­le­fo­no nu­me­riu 112. Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai į to­kį pra­ne­ši­mą rea­guo­ja ne­del­siant. Pa­rei­gū­nus ne­sun­ku at­pa­žin­ti, nes jie vi­sa­da vil­ki tar­ny­bi­nę uni­for­mą ir nau­do­ja po­li­ci­jos lo­go­ti­pu pa­žy­mė­tus au­to­mo­bi­lius.
„Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sia­sis po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tas pra­šo gy­ven­to­jų iš­lik­ti bud­riems, ati­diems ir ne­ti­kė­ti ga­li­mų su­kčių pa­tei­kia­ma in­for­ma­ci­ja. Svar­biau­sia – ne­sku­bė­ki­te vyk­dy­ti ap­ga­vi­kų rei­ka­la­vi­mų. Re­ko­men­duo­ja­me vi­siems ap­dai­riai ver­tin­ti vi­są gau­na­mą in­for­ma­ci­ją bei ne­da­ry­ti jo­kių sku­bo­tų spren­di­mų, su­si­ju­sių su fi­nan­sais“, – ra­gi­na pa­rei­gū­nai.
Pa­reng­ta pa­gal Tel­šių aps. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt