Informacija apie įgyvendinamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra įsigyjant butus“

Parašė:  2021-02-19

Telšių rajono savivaldybės administracija (toliau – Administracija) nuo 2016 m. vykdo projektą „Socialinio būsto fondo plėtra įsigyjant butus“ (toliau – Projektas).
Projekto pagrindinis tikslas – padidinti Telšių rajono savivaldybės socialinio būsto fondą, apsirūpinti būstu asmenis ir šeimas, turinčias teisę į socialinio būsto nuomą.
Įgyvendinant projektą buvo planuojamas vieno, dviejų, trijų kambarių butų pirkimas Telšių ir Varnių miestuose, Tryškių ir Luokės miesteliuose – iš viso planuota nupirkti 59 socialinius būstus, kurių bendras plotas būtų apie 2 828 kv. m. Projektui įgyvendinti yra skirta 864,7 tūkst. Eur, iš kurių 735 tūkst. Eur – Europos Sąjungos lėšos.
Šiuo metu per visą Projekto įgyvendinimo laikotarpį Administracija nupirko 28 butus: 6 vieno kambario, 16 dviejų kambarių ir 6 trijų kambarių butus. Varnių mieste įsigytas 1 trijų kambarių butas. Įsigyti butai išsidėstę per visą Telšių miestą. Vien tik butams įsigyti iš Projekto lėšų ir Savivaldybės biudžeto lėšų jau panaudota 623 tūkst. Eur. Dar apie 20 tūkst. Eur panaudota atliktam turto vertinimui ir notaro paslaugoms apmokėti. Projektui įgyvendinti liko apie 220 tūkst. Eur.


Pirkimai yra vykdomi pagal Administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas socialinių būstų derybų būdu skelbiamų pirkimų sąlygas. Pirkimus vykdo Administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinta butų pirkimo komisija.
Vadovaujantis Projekto finansavimo ir administravimo sutartimi, Projekto įgyvendinimas baigsis jau šių metų birželio mėnesį. Atsižvelgiant į Projektui skirtų lėšų likutį planuojama įsigyti dar bent 8 butus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt