Greitas, efektyvus ir saugus būdas dezinfekuoti paviršius – užkirskime kelią COVID-19 virusui

Parašė:  2021-01-12

Jau daugiau nei metai visas pasaulis kovoja su COVID-19 viruso grėsme. Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio komanda stengiasi prisidėti prie šio grėsmingo viruso naikinimo. Įmonė pradėjo teikti patalpų dezinfekavimo paslaugą.
„Esame licencijuota dezinfekcijos paslaugas teikianti įmonė ir savo paslaugas teikdami nuolatos ieškome geriausio ir efektyviausio sprendimo, – teigia Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio vyriausiasis specialistas Mantas Karečka. – Todėl įsigijome naują patalpų dezinfekcijai skirtą mobilų įrenginį – DEZIFOG. Šis dūmų generavimo įrenginys yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Tai unikali sistema, kuri, remiantis specialistų išvadomis, yra iki 1 700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė ir yra ypač veiksminga, o patalpos dezinfekuojamos per itin trumpą laiko tarpą.“
Anot M. Karečkos, dūmų generavimo įrenginio panaudojimo galimybės yra labai plačios – nuo butų, daugiabučių namų laiptinių, individualių namų dezinfekcijos iki automobilių, įstaigų ar viešųjų erdvių dezinfekcijos.
„Tai autorizuota dezinfekcinė priemonė, naikinanti COVID-19 ir kitus lipofilinius virusus, – tvirtina Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio vyriausiasis specialistas. – 100 kv. m patalpas dezinfekuoti užtrunkama iki 30 sekundžių, nereikia dengti technikos, augalų, dokumentų. Priemonė nekenksminga žmonėms – skystis buvo ištirtas, išbandytas ir patvirtintas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro.“

Rūko generatorius išpurškia labai smulkias 0,1–10 mikronų dydžio dezinfekcinio biocido daleles. O didelis rūko kiekis įsiskverbia į visus tarpelius, padengia horizontalius bei vertikalius paviršius. Toks rūkas tvyro patalpoje apie 2 valandas, padengdamas paviršius dezinfekcinių savybių turinčiomis medžiagomis.
M. Karečka tvirtino, jog po dezinfekavimo nelieka jokių dėmių, lašelių ant dokumentų, kompiuterių ar kitų paviršių. Taip pat šis dezinfekavimo būdas nekenkia augalams.
Po dezinfekavimo patalpose lieka gaivus apelsinų kvapas. Patalpas išvėdinus – jomis galima pradėti naudotis jau po 30 minučių Nevėdinant patalpų – po 90 minučių.
„Įrenginys yra mobilus, todėl dezinfekciją galime atlikti bet kur: biuruose, privačiuose namuose, medicinos įstaigose, parduotuvėse, sporto klubuose, pokylių salėse, prieš renginius ar po jų, gamybinėse patalpose, sandėliuose, mokymo įstaigose, taip pat galima dezinfekuoti autobusus, automobilius ar bet kurias kitas uždaras patalpas, – pasakoja M. Karečka. – Stengiamės visada reaguoti ypač greitai, kad užkirstume pavojų užsikrėsti COVID-19 virusu. Teikiame tiek vienkartines dezinfekavimo paslaugas, tiek reguliariais intervalais.“
Dezinfekcijos kaina priklauso nuo to, kur yra patalpos, mieste ar rajone, kokia jų kvadratūra ir tūris bei kiek yra atskirų patalpų, kambarių. Kiekvieną kartą susisiekus su atsakingu darbuotoju bus išsiaiškintos visos detalės ir bus paskaičiuota dezinfekcijos kaina.


Dėl dezinfekcijos paslaugų galite kreiptis į vyr. specialistą Mantą Karečką tel. 8 605 77 100 arba registruotis bendruoju įmonės telefonu (8 444) 60320, el. p.: info@tbukis.lt, https://www.facebook.com/tbukis.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Anonimas parašė:

    Gal galite įkelti licenziją į savo internetinį puslapį, būtų įdomu ją pamatyti. O gal yra koks specialus chemikalas, kuriuo išpurškus patalpas , ten būnantys žmonės taptų sąžiningais? Ot būtų gerai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt