Aktuali informacija apie koronavirusą rajone

Parašė:  2021-01-12

Bendra užsikrėtimų statistika
Sausio 11 d. fiksuotais epidemiologiniais duomenimis, Telšių rajone COVID-19 infekcija iš viso serga 374 gyventojai. Pasveikusių nuo šios infekcijos (nuo rugsėjo 1 d.) skaičiuojama 1 383. Dviejų savaičių sergamumas 100 tūkst. gyventojų – 664,9 atvejo. Per pastarąsias 14 dienų nustatyti 2 įvežtiniai atvejai asmenims, atvykusiems iš Norvegijos ir Anglijos. Nustatyti atvejai siejami su protrūkiais VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje, Telšių rajono senelių globos namuose, Dūseikių socialinės globos namuose.
Sveikatos priežiūros įstaigos
Sausio 11 d. fiksuotais epidemiologiniais duomenimis, VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje koronavirusine infekcija serga 8 darbuotojai ir 19 pacientų, iš viso įstaigoje pasveiko 158 darbuotojai ir 87 pacientai. VšĮ Telšių rajono PSPC serga 4 darbuotojai, iš viso pasveiko 30 sirgusių įstaigos darbuotojų. VšĮ Varnių PSPC Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje sirgę pacientai ir personalas pasveiko, naujų susirgimų nenustatyta.
Socialinės įstaigos
Sausio 11 d. fiksuotais epidemiologiniais duomenimis, Dūseikių socialinės globos namuose COVID-19 infekcija iš viso serga 8 darbuotojai ir 18 gyventojų, iš viso pasveiko 35 darbuotojai ir 153 gyventojai. VšĮ „Vaikystės aitvarai“ ir VšĮ „Gyvenk kartu“ sirgę gyventojai ir personalas pasveiko, naujų susirgimų nenustatyta. Telšių socialinių paslaugų centre serga 4 darbuotojai, sirgę įstaigos gyventojai pasveiko. Telšių rajono senelių globos namuose serga 4 darbuotojai ir 21 gyventojas.


SVARBIAUSI KONTAKTAI:
Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovo tel. +370 611 07033.
Telšių rajono savivaldybės socialinės pagalbos koordinatoriaus tel. +370 686 62931.
Telšių mobiliojo COVID-19 tyrimų punkto koordinatoriaus  tel. +370 611 22138.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (konsultacijos saviizoliacijos klausimais, turėjus kontaktą su užsikrėtusiuoju) tel. +370 526 49676.

Sveikatos linkėdama – Telšių rajono savivaldybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt