Eigirdžiuose skambėjo eilės, surengtos parodos

Parašė:  2010-02-23

„Dangus virš mano galvos, suokianti lakštingala vakarais ir auštant, kelio ir takelio ieškantys per pievas maži bevardžiai upeliukai, pienių laukas, žydintys sodai ir žemė, kuria vaikščiojam, ir žmonės, kalbantys gražia žemaitiška šnekta, – tai mūsų Lietuva, mūsų brangi, laisva Tėvynė. Mylėkime ją, puoškime prasmingais darbais, minėkime gražiais vardais. Ir kur bebūtume, žinokime, kad esame lietuviai, esame žemaičiai – būkim išdidūs ir tvirti ir didžiuokimės savo krašto istorija, skambia ir vaizdinga kalba, sodria žemaitiška tarme.“ Šiais prasmingais žodžiais Eigirdžių pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Juškienė kreipėsi į susirinkusiuosius paminėti šios garbingos Lietuvai datos.
Renginys vyko dviem etapais. Pradžioje mokiniai skaitė kompoziciją „Graži tu, mano brangi Tėvyne“, kurį paruošė istorijos mokytoja L. Mitkuvienė. Vėliau skambėjo dainos apie Lietuvą, Tėvynę. Išgirdome melodingų dainų, pamatėme gražių šokių. Dainuoti moko muzikos mokytoja M. Bidvaitė-Dargužienė, šokti – šokio mokytoja R. Gustienė.
Mokykloje vasario mėnesį veikia net dvi parodos: viena paroda mokyklos mokinių – „Aš matau Lietuvą“ (šios parodos iniciatorė – dailės mokytoja A. Bagužienė), parodą „Nepriklausomybės atkūrimo signatarai“ padovanojo renginio svečias Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Faustas Meiženis. Ši paroda puoš mokyklos koridorių iki kitos valstybinės šventės – Kovo 11-osios.
Renginyje dalyvavo ir susirinkusiuosius šventės proga pasveikino Eigirdžių bendruomenės pirmininkė Adelė Srėbalienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt