Dvidešimtasis rugsėjis V. Borisevičiaus gimnazijoje

Parašė:  2009-09-10

Dvidešimtuosius Vincento Borisevičiaus gimnazijos gyvavimo metus šventine Rugsėjo pirmosios kalba pradėjęs jos direktorius Robertas Ežerskis akcentavo, kad katalikiškosios mokyklos mokiniams turėtų būti artimas kilnusis skautų šūkis „Dievui, Tėvynei, artimui!“

Šventės vedėjai Julija ir Povilas, ketvirtokai gimnazistai, pranešė gerą naujieną – pristatė naująjį gimnazijos kapelioną vyskupo generalvikarą prelatą Juozą Šiurį, kuris jau ir anksčiau globojo šios mokyklos pradinukus. Gimnazistai papuošė kapelioną ąžuolo vainiku, simbolizuojančiu tvirtą tikėjimą Kūrėju, ir palinkėjo jam didelės sėkmės tokiu tikėjimu uždegant jaunas širdis. Naujasis kapelionas savo šventinėje kalboje prisiminė Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetį ir diplomatiškai paragino mokyklos kieme susibūrusius mokinius skanduoti brangų žodį LIETUVA.

Gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir kitus darbuotojus, pradedančius jubiliejinius mokyklos gyvavimo metus, sveikino svečiai – Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Trečiokas ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyresnioji specialistė Irena Daubarienė.

Klasėse pabendravę su auklėtojais, mokiniai skubėjo Katedron į šv. Mišias, kurias aukojo kapelionas Juozas Šiurys. Jis kartu su susirinkusiaisiais meldė Dievą ir toliau laiminti šią katalikiškąją gimnaziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt