Bendruomenė moka taupyti

Parašė:  2009-08-28

Viešvėnų kaimo bendruomenė vienija per 300 narių. Tokia gausa tikriausiai negali pasigirti nei viena Telšių rajono kaimo bendruomenė. „Gera dirbti, kai šalia yra tokie žmonės kaip Viešvėnų seniūnijos seniūnas Petras Varnelis, bendruomenės tarybos nariai Erikas Volskis, Daiva Kašelionienė, parapijos klebonas Vygintas Gudeliūnas, Viešvėnų kultūros namų vadovė Rasa Vaičkutė, Stanislava Šapienė ir daugelis kitų“, – džiaugėsi Viešvėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Zita Bumblauskienė.
Viešvėnų kaimo bendruomenės pirmininkė teigė, kad šie metai buvę ne projektiniai: „Niekas nebefinansuoja mažų projektų – juos parengus per keletą praėjusių metų į kaimą pritraukta nemažai lėšų. Tačiau nors pinigų ir sumažėjo, veikla Viešvėnuose nenutrūks, tradicijos bus tęsiamos. Mūsų bendruomenė moka taupyti.“
Ateities planai
Paklausta apie ateities planus, Z. Bumblauskienė pasakojo, kad prie Viešvėnų tvenkinio būtų galima įrengti sporto aikštyną: išasfaltuoti aikštelę, pristatyti suolų ir kt. Be to, E. Volskis prasitarė, kad galvoje jau gal ketveri metai kirba graži idėja: „Viešvėnų seniūnijos patalpose esantys rūsiai labai geros būklės, ten nėra drėgmės, todėl būtų šaunu juos panaudoti – įrengti muziejų. Čia darbus galėtų eksponuoti daugelis viešvėniškių.“ Mat meniškos sielos žmonių, pasak pašnekovo, tikrai netrūksta: kas mezga, kas audžia, kas siuvinėja ir pan.
Parapijos klebonas
Viešvėniškiai nuogąstauja, jog jų miestelio bažnyčią net dvejiems metams palieka klebonas Vygintas Gudeliūnas. Jis išvyksta mokytis į Italiją. „Gaila, kad mūsų parapiją palieka klebonas V. Gudeliūnas. Jis yra geras, šviesus žmogus, lengvai randa kalbą su vyresniojo amžiaus žmonėmis ir jaunimu“, – sakė pirmininkė.


Šią žiemą Viešvėnų bendruomenės namuose vyko daug dėmesio sulaukę susibūrimai, kuriuose viešvėniškiai, padedami parapijos klebono, skaitė „Šventąjį Raštą“. Tai sudomino ne tik vyresniuosius, bet ir jaunimą.
Apie bendruomenės pirmininkę
E. Volskio ir R. Vaičkutės teigimu, bendruomenės pirmininkė – pasiaukojanti, kruopšti asmenybė, be atlygio dirbanti žmonių labui. Tai – idėjos vedamas žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt