Vasarojame stovyklaudami

Parašė:  2014-07-01

Jau antrą vasarą iš eilės Viekšnalių kaimo pradinukai, padedami savo mokytojų Ilonos Stančikienės ir Sigutės Siebienės, linksmai leidžia laiką stovyklaudami.
Visą savaitę vaikai džiaugėsi galėdami dar pabūti su draugais ir mokytojomis. Pirmoji diena prasidėjo nuo stovyklos įsiruošimo. Mažieji su malonumu kūrė stovyklos taisykles, komandų prisistatymus. Vėliau, padedami tautodailininkės Daivos Pociūtės, susipažino su molio dirbiniais. Kiekvienas galėjo sau nusilipdyti po smulkų niekutį, o kai jau suprato, kaip tai vyksta, Daiva parodė ir pamokė vaikus, kaip pagaminti vazelę. Visi liko patenkinti savo dirbiniais.
Kadangi mūsų stovyklos tikslas buvo vaikus supažindinti su tuo, ką mums paliko senoliai, tai mes stengėmės kuo daugiau apkeliauti ir pamatyti senų sodybų, dvarų. Aplankėme Renavo, Plinkšių dvarus, pabuvojome Anykščiuose. Tačiau nepamiršome ir savo aplinkinių kaimų. Pamatėme Gelsodės kaime esančią koplytėlę, Spukaičiuose seniausią 300 metų senumo sodybą, pabendravome su jos šeimininku Leonu Macu.
Stovyklaudami ne tik keliavome, bet ir žaidėme, piešėme, grožėjomės gamta. Labiausiai mažiesiems įsiminė kelionė po dvarus, senas sodybas ir maudynės Plinkšių ežere.
Paskutinę dieną stovyklos dalyviai lenktyniavo estafečių rungtyse, gėrė žolelių arbatą, dalijosi praėjusių dienų įspūdžiais, rašė linkėjimus, norus ir, juos įdėję į oro balionus, paleido į orą.
Stovyklos koordinatorė Ilona STANČIKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Eddie parašė:

    Senti o quê jorltnísaico nas suas palavras e confirmei lendo sua descrição. Também sou do meio, mas procuro fugir do jornalismo no blog, corro pra literatura. Obrigada pela visita, moça.Beijo meu.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt