Vagystės

Parašė:  2014-04-11

Įsibrauta į Dirvonėnų kaime esančią negyvenamą sodybą. Ji priklauso šiauliškei J. S. (gim. 1956 m.). Iš sodybos pavogti du aliuminiai puodai, trys metaliniai strypai, 5 m ilgio metalinės kopėčios, nuo kieme esančio šulinio pavogtas volą laikantis metalinis strypas su rankena, iš kiemo ir tvarto pavogta 9,5 m ilgio vielinės tvoros, iš daržinės – 6 m ilgio metalinės kopėčios ir ten pat buvę apie 15 vnt. 3–4 m ilgio medinių sijų. Padaryta turtinė žala tikslinama.
Iš neužrakinto ūkinio pastato, esančio Sydeklio kaime, pavogtos obliavimo staklės, priklausančios A. B. (gim. 1963 m.).
Iš Telšių mieste Dariaus ir Girėno gatvėje esančio daugiabučio namo kieme stovėjusio automobilio „BMW 120“ pavogti du parkavimo davikliai, du galinio matymo veidrodžių stiklai, du priekiniai valytuvai. Nuostolis, kurį patyrė T. S. (gimęs 1983 m.), tikslinamas.
Įsibrauta į Telšiuose, Luokės g., esantį piliečio A. A. (gim. 1960 m.) garažą. Į pastato vidų patekta atplėšus garažo stogą. Pavogti daiktai nustatinėjami.
Užgirių kaime, atplėšus piliečiui J. B. (gim. 1951 m.) priklausančio garažo duris, pavogtas vežimėlis, elektros variklis su reduktoriumi, žoliapjovė.
Kirklių kaime, atplėšus pilietei R. B. (gim. 1956 m.) priklausančio sandėlio duris, pavogtas oro kompresorius, elektrinis galąstuvas, elektros variklis, traktoriaus variklio karterio dangtis.
Parengta pagal Telšių apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Julissa parašė:

    Such an imipsserve answer! You’ve beaten us all with that!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt