Turnyras „Degaičiai-2015“ Telšių jauniesiems sunkiaatlečiams buvo sėkmingas

Parašė:  2015-01-27

Sausio 10 d. Degaičių seniūnijos sporto salėje vyko tradicinis tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Degaičiai-2015“. Į jį atvyko dalyviai iš Klaipėdos, Gargždų, Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Anykščių, Telšių rajono ir Saldus miesto (Latvija). 2000 metais gimę ir jaunesni sportininkai varžėsi 12-oje svorio kategorijų. Merginos kovojo 8-iose svorio kategorijose. Joms dalyvio amžius nebuvo ribojamas.
Turnyre labai gerai sekėsi Telšių rajono atstovams. Savo svorio kategorijose nugalėtojais tapo trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai Romutis Raudys (Eigirdžių pagrindinė mokykla), Lukas Tumkus ir Matas Lydis („Kranto“ pagrindinė mokykla) bei trenerio Alfredo Damanskio auklėtinis Justas Kersnauskas iš „Germanto“ pagrindinės mokyklos.
Tarp merginų savo svorio kategorijose nugalėtojomis tapo trenerio A. Damanskio auklėtinė Gabrielė Šakalytė iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir trenerio B. Šiaudkulio sportininkės Eligija Remėzaitė („Germanto“ pagrindinė mokykla) bei Monika Stončiutė iš „Ateities“ pagrindinės mokyklos. Monika, grįžusi po sunkios traumos į aktyvų sportą, vėl džiugina savo rezultatais. Ji rovimo veiksme svorio kategorijoje iki 63 kilogramų išrovė 58 kilogramus ir dviem kilogramais pagerino klaipėdietei K. Krupelnikovai priklausiusį Lietuvos rekordą.
Sėkmingai pasirodė ir būrys kitų telšiškių, trenerių Alfredo Damanskio, Bronislovo Šiaudkulio, Modesto ir Zigmonto Šimkų auklėtinių. Antrąsias vietas užėmė Deimantė Gedrimaitė (Telšių jaunimo mokykla-suaugusių skyrius), Deimantė Jakovlevaitė ir Justė Janušaitė iš „Ateities“ pagrindinės mokyklos, Jūratė Dargevičiūtė ir Monika Žalikauskytė iš Eigirdžių pagrindinės mokyklos bei Brigita Žeimytė iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos. Trečiąsias vietas iškovojo Dovydas Mažonas („Saulėtekio“ pradinė mokykla), Aldas Mačius („Germanto“ pagrindinė mokykla) Eimantas Dapšauskas („Ateities“ pagrindinė mokykla), Justinas Perskaudas ir Deividas Jonušaitis iš „Kranto“ pagrindinės mokyklos bei sesės Valda ir Viktorija Bardauskaitės iš „Germanto“ pagrindinės mokyklos.
Turnyro metu buvo pagerbtas degaitiškis Kęstutis Kasparavičius, Degaičių sunkiaatlečius gausiai aprūpinęs sportiniu inventoriumi. Jis pats nepamiršta sporto, treniruojasi ir kasmet sėkmingai dalyvauja Lietuvos veteranų sunkiosios atletikos čempionatuose, aktyviai teisėjauja, organizuoja varžybas ir rūpinasi jaunaisiais Degaičių sportininkais.
Varžybas stebėjo ir gerais Telšių rajono jaunųjų sunkiaatlečių rezultatais džiaugėsi Telšių rajono savivaldybės tarybos narys, rajono sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas, Telšių SRC direktorius Juozas Simanauskas, Degaičių seniūnijos seniūnas Antanas Kontrimas ir Degaičių bendruomenės pirmininkė Vita Kazlauskienė.
Turnyro organizatorius B. ŠIAUDKULIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt