Birželio 3–5 dienomis Palangoje vykusiame Lietuvos rajonų jaunučių bokso čempionate puikiai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai. Telšių komandą sudarė penki jaunieji boksininkai, kurie iš varžybų grįžo pasipuošę medaliais.
Čempionais savo svorio kategorijose tapo Aleksandras Achunovas ir Augustė Stulpinaitė, iškovoję pirmąsias vietas. Sidabro medaliu buvo apdovanotas Ąžuolas Vaukas, o bronzos medalius pelnė Benas Macijauskas ir Erika Adomaitytė. Šie rezultatai dar kartą patvirtino, kad Telšiuose auga perspektyvi jaunųjų boksininkų karta.
Sėkmingas pasirodymas šalies rajonų čempionate yra nuoseklaus sportininkų darbo ir trenerių atsidavimo rezultatas. Telšių sporto ir rekreacijos centras didžiuojasi jaunųjų atletų pasiekimais ir linki jiems dar daugiau pergalių būsimose varžybose.
Treneris – Aleksandras Nosovas.
