Įsuktas į kultūros verpetą

Parašė:  2009-07-21

Nevarėnų miestelyje gyvena daug gerų, darbščių, talentingų žmonių. Vieną jų – Giedrių Pranckų – tikriausiai pažįsta ne tik visi nevarėniškiai, bet ir aplinkinių vietovių gyventojai.
Giedrius užaugo Nevarėnų miestelyje, tačiau šiemet ruošiasi jį palikti: baigė vidurinę mokyklą, ketina studijuoti svetur. Dokumentus jau išsiuntė net keliems universitetams Danijoje, pasirinko rinkodaros vadybos specialybę.
Tėvai tokiam vaikino pasirinkimui pritaria, bet norėtų įsitikinti ir pamatyti, kaip ir kur jų sūnus įsikurs. „Jei nepavyks įstoti į Danijos universitetą, nenusiminsiu, žinau, kur galėsiu save realizuoti ir Lietuvoje. Man svarbi kultūra, todėl mano pasirinkimas gali būti susijęs su ja. Galėčiau studijuoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje arba Klaipėdos universitete režisūrą. Kartais juokauja Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta, kad aš jį į pensiją išleisiu“, – pasakojo G. Pranckus.
Veiklos troškimą Giedrius sako paveldėjęs iš mamos. „Aktyviai gyventi pradėjau jau nuo ketverių metų, tada buvo mano pirmasis koncertas – Nevarėnų kultūros centre deklamavau eiles mamai. Tuomet ir pastebėjo mane Nevarėnų kultūros centro direktorius. Nuo to laiko aš kultūros centre ir leidžiu dienas, įgyvendinu savo idėjas. O jų turiu tikrai nemažai. Ir tikiu, jog bėgant metams jas realizuosiu“, – kalbėjo iniciatyvus vaikinas.
Jau nuo pirmos klasės G. Pranckus šoka Nevarėnų kultūros centro tautinių šokių kolektyve (vad. A. Šmukšta). Buvo subūręs nevarėniškius vaikinus į šokių grupę, kuri savo pasirodymais stebino ne tik aplinkinių miestelių gyventojus, bet koncertuoti vykdavo ir į didesnius miestus. Mokykloje nevarėniškiui per visus dvylika metų veiklos taip pat netrūko: žaidė tinklinį, krepšinį, vedė renginius, buvo mokinių komiteto tarybos pirmininkas ir kt. „Aišku, mokslus kartais tekdavo nustumti į šoną, tačiau nesijaučiu juos labai apleidęs – tai rodo ir nemažas mano pažymių vidurkis. Aš vis bėgu, skubu, neįsivaizduoju savęs sėdinčio, vakarus leidžiančio namie su knyga“, – prisipažino abiturientas.
G. Pranckus jėgas išbandė ir fotomodelio srityje – praėjusiais metais buvo pakviestas į fotosesiją Kaune. Jo nuotraukas galima išvysti vienos Lietuvos modelių agentūros internetiniame puslapyje.
„Baigęs studijas, norėčiau grįžti gyventi į Nevarėnus. Gražus mažas miestelis, mielas širdžiai, žmonės draugiški“, – tikino vaikinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomonė apie Galimybių pasą.

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt