Įsteigtas Telšių miesto pensininkų sąjungos „Bočiai“ filialas

Parašė:  2012-01-02

Gruodžio 28 dieną įsteigtas Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių skyriaus Telšių miesto filialas. Jo pirmininku išrinktas Ričardas Kundrotas.
Steigiamasis susirinkimas prasidėjo Telšių miesto garbės piliečio Mečislovo Šilinsko fotografijų pristatymu „Telšiai – mano gimtasis miestas“.
Susirinkusius, naujus ir jau esamus, „Bočių“ sąjungos narius pasveikino Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas Kajetonas Šliogeris ir jo pavaduotojas Al- fredas Balsys.
„Mes, „Bočių“ sąjunga, tarsi geri šachmatininkai turime numatyti penkis ėjimus į priekį. O šiandien, įsteigdami XV filialą, padarysime vieną ėjimą pirmyn. Aš Jus pažįstu jau ketverius metus. Iš Jūsų išmokau šilto ir tolerantiško bendravimo. Laikui bėgant, tapome artimesni. Kartu dirbame bendrą darbą, tikiuosi, kad mūsų gretos vis gausės“, – kalbėjo A. Balsys.
Naujai įsteigtą Telšių miesto „Bočių“ filialą palaimino kanauninkas Andriejus Sabaliauskas.
Nenutrūkstančia „Bočių“ veikla džiaugėsi Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Gusarovas ir Telšių miesto seniūnijos seniūnas Kazys Lečkauskas.


Iškilmingai pagerbus naujojo Telšių miesto filialo narius, prasidėjo XV filialo valdybos narių rinkimai. Į valdybą išrinkti šie nariai: Staselė Semenavičienė, Ričardas Kundrotas, Aldona Šiaulevičienė, Česlovas Taraška, Eugenija Abelkienė. Už filialo pirmininko vairo stojo R. Kundrotas, jo pavaduotoja išrinkta S. Semenavičienė, sekretoriumi tapo Č. Taraška.
Iš viso Telšių rajone aktyviai veikia XIV „Bočių“ filialų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt