Medžioklėje taikė į stirniuką, o pataikė kolegai į galvą

Parašė:  2017-11-30

59 metų telšiškis medžiotojas E. U. lapkričio 25-ąją gali laikyti savo antruoju gimtadieniu – tądien medžioklėje 28 metų kolegos E. K., taip pat iš Telšių, paleistas šūvis vos jam neatėmė gyvybės. Atskriejęs šratas pataikė vyrui į galvą.
Giedra AKAVICKIENĖ
Nukentėjo medžioklės vadovas
Lapkričio 25 d., apie 12 val., Telšių r. Luokės sen. Jucių kaimo miške, Tado Blindos medžiotojų būrelio medžioklės plotuose, per medžioklę su varovais medžiotojas iš 12 mm kalibro lygiavamzdžio šautuvo „TOZ 34R“ šovė į išbėgusį stirnos jauniklį ir sužalojo netoliese buvusį medžioklės vadovą.
Dėl šautinės žaizdos galvoje, smilkinio srityje, vyras nuvežtas į ligoninę. Suteikus medicininę pagalbą, išleistas gydytis į namus. Abu medžiotojai buvo blaivūs.
Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.


Aiškinsis, ar saugiai elgėsi medžioklėje
Vos ne tragiškai pasibaigusio įvykio miške aplinkybes tiria ne tik policijos pareigūnai, bet ir aplinkosaugininkai.
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas praneša, kad apklausus medžioklės dalyvius paaiškėjo, jog kairėje nuo sužaloto vyro už 100–120 metrų stovėjęs medžiotojas E. K. šovė į išbėgusį stirnos jauniklį. Šūvis nebuvo taiklus ir gyvūno nekliudė. Tačiau iš 12 mm kalibro šautuvo iššauto šratinio užtaiso vienas šratas kliudė kolegą. Šratas praskriejo galvos paviršiumi ir rimtesnių sužalojimų nepadarė. Įtariama, kad galėjo būti pažeistos saugaus elgesio medžioklėje taisyklės. Pareigūnai aiškinsis, ar buvo išlaikytas saugus šūvio trajektorijos kampas, ar šratas atskriejo rikošetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Alfa parašė:

    Kaip suprasti sove i stirnos jaunikli. Ar cia ne banditizmas? Tokius zudikus reiketu deti i vieta be gailescio.Skaitau pradziai medziokle pavykusi.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt