Masčio pakrantėje – kraupus radinys maiše

Parašė:  2014-05-20

Masčio ežero pakrantėje rastas maišas su šuns palaikais. Policija ieško keturkojo nužudymu įtariamų asmenų.
Masčio ežero pakrantėje, ties Kauno gatve gulėjusį maišą pastebėjo praeiviai. Atplėšę maišą ir išvydę juodą kailį, gyventojai kreipėsi į Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus. Maiše rasti šuns palaikai ir akmenys. Ant gaišenos matomų sužalojimų nepastebėta, gyvūno mirties priežastį nustatys ekspertai.
Tikėtina, jog į užrištą maišą įkištas šuo galėjo uždusti. Taip pat gali būti, jog nedidelį, kelių kilogramų svorio gyvūną ketinta paskandinti – dėl to į maišą ir buvo prikrauta akmenų.
Dėl įvykio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už žiaurų elgesį su gyvūnais, jeigu dėl to jis žuvo arba buvo suluošintas, taip pat už gyvūno kankinimą teisės aktai numato baudžiamąją atsakomybę. Jei įtariamasis bus nustatytas ir įrodyta jo kaltė, jam gresia viešieji darbai arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.
„Telšių ŽINIOSE“ rašėme apie Luokės seniūnijoje sumuštą rotveilerių veislės šunį. Keturkojį mušęs asmuo buvo nustatytas, ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu nutrauktas – nustatyta, jog vyriškis šunį sužalojo gindamasis.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Paulina parašė:

    I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it’s free? Aweomse!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt