Masčio ežere nuskendo vyras

Parašė:  2014-05-27

Šeštadienį Masčio ežere nuskendo 1970 m. gimęs Telšių miesto gyventojas L. G. Policijai apie nelaimę pranešta 20.11 val.
Gelbėtojai į įvykio vietą kviesti nebuvo – skendusį vyriškį ištraukė pakrantėje buvę žmonės. Telšiškis nuskendo prie Zakso kalno esančiame paplūdimyje. Jame praėjusią vasarą nuskendo dešimtmetis berniukas.
Parengta pagal Telšių aps. VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pilietis parašė:

    Prie Zakso kalno esantis taip vadinamas paplūdimys – labai klastinga vieta. Iki Masčio ežero valymo darbų čia buvo galima saugiai maudytis. Dabar situacija pasikeitė ir praktiškai niekas nebesimaudo. Reikalas tame, jog nuo kranto apie 15 m., įsibridus vidutinio ūgio vyrui iki širdies duobutės, pabandžius žengti toliau, staigiai klimpstama į klampią dumblo masę, iš kurios išsivaduoti gali ir nebepavykti. Man asmeniškai pernai teko laimingai išbandyti pavojingą kliūtį. Du skenduoliai praktiškai toje pačioje zonoje gali būti susieti su minėta priežastimi. Spec. tarnyboms vertėtų patikrinti įtartino paplūdimio akvatoriją ir įvertinti jos saugumą.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt