Įsteigta Telšių regiono plėtros taryba. Savivaldybės meras tikisi, jog tai padės nacionalinius sprendimus įgyvendinti realistiškiau 

Parašė:  2020-11-20

2020 metų lapkričio 16 dieną įvyko nuotoliniu būdu sušauktas Telšių regiono plėtros tarybos steigiamasis susirinkimas. Jo metu buvo nutarta patvirtinti Telšių regiono plėtros tarybos nuostatus, Telšių regiono plėtros tarybos kolegijos personalinę sudėtį ir šios kolegijos darbo reglamentą.
Telšių regiono plėtros taryba savo veikla sieks:
* planuoti, koordinuoti nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimą Telšių regione ir bendrai su kitomis regionų plėtros tarybomis, savivaldybių institucijomis ir įstaigomis įgyvendinamas regioninės plėtros skatinimo priemones;
* skatinti socialinę, ekonominę Telšių regiono plėtrą, darnų urbanizuotų teritorijų vystymą, socialinių ir ekonominių skirtumų tarp Telšių regiono ir kitų regionų bei šių skirtumų tarp Telšių regiono savivaldybių mažinimą;
* skatinti savivaldybių bendradarbiavimą, siekiant padidinti funkcinių zonų vystymo ir viešųjų paslaugų teikimo organizavimo efektyvumą;
* atstovauti Telšių regionui.


Telšių regiono plėtros tarybos kolegiją sudaro deleguoti Plungės, Rietavo, Mažeikių ir Telšių savivaldybių tarybų nariai bei atitinkamų savivaldybių merai. Telšių rajono savivaldybei šioje taryboje atstovaus Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Telšių rajono savivaldybės tarybos nariai Kazys Lečkauskas ir Kęstutis Trečiokas.
Artimiausiu metu bus šaukiamas Telšių regiono plėtros tarybos kolegijos posėdis, kuriame bus sprendžiami klausimai dėl kolegijos pirmininko ir kolegijos pirmininko pavaduotojo rinkimų, dėl Telšių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigybės aprašymo patvirtinimo, taip pat dėl konkurso į Telšių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas skelbimo ir atrankos komisijos sudarymo. Įstaigos vadovas bus renkamas paskelbus viešą konkursą Telšių regiono plėtros tarybos direktoriaus pareigoms eiti.
„Labiausiai iš šios tarybos tikiuosi vieno – kuo efektyvesnio nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimo Telšių regione. Kitaip tariant, viliuosi, kad pagaliau mes, kaip regionai, galėsime nacionalinius sprendimus įgyvendinti realistiškiau. Juk ne paslaptis, kad tai, kas tinka sostinei Vilniui, ne visada yra tai, ko reikia mažesnėms savivaldybėms. Suteikta galimybė regiono taryboje svarstyti ir skirstyti tam tikrą finansavimą Telšių regiono savivaldybių projektams. Viliuosi, tai bus įrankis, padėsiantis lėšas nukreipti būtent ten, kur jų labiausiai reikia Žemaitijos sostinei – Telšiams“, – apie Telšių regiono plėtros tarybos steigimą ir jos svarbą Telšių rajonui kalbėjo Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Nikas parašė:

    Įsteigta dar viena bezdalų ir nieko nesugebančių nuspręsti veikėjų taryba

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt