Ieš­ko­mi vog­tų daik­tų sa­vi­nin­kai

Parašė:  2018-08-10

Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to (VPK) Veik­los sky­riu­je at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl tel­šiš­kio įvyk­dy­tų va­gys­čių.
Bir­že­lio pa­bai­go­je Tel­šiuo­se, Ro­žių g., įta­ria­ma­sis bu­vo pa­te­kęs į gy­ve­na­mą­jį na­mą, iš ku­rio pa­gro­bė pi­ni­gi­nę ir mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­ną, pa­da­ry­da­mas 55 eu­rų tur­ti­nę ža­lą. Tel­šiš­kis bu­vo įsi­bro­vęs ir į Že­mai­tės g. esan­tį san­dė­liu­ką. Iš jo pa­si­sa­vi­no daik­tų, ku­rių ver­tė sie­kia 300 eu­rų. Taip pat įvyk­dė va­gys­tę iš neuž­ra­kin­to au­to­mo­bi­lio. Šiuo me­tu įta­ria­ma­jam pa­skir­ta kar­do­mo­ji prie­mo­nė – suė­mi­mas 3 mė­ne­siams.
At­lie­kant iki­teis­mi­nį ty­ri­mą, pas įta­ria­mą­jį bu­vo ras­ti daik­tai ne tik iš mi­nė­tų pa­tal­pų, bet ga­li­mai ir ki­ti pa­grob­ti daik­tai: 10 vnt. vy­riš­kų pi­ni­gi­nių, au­si­nės, mo­bi­lio­jo ry­šio te­le­fo­nas „Sam­sung“ bei ki­bi­ras su įvai­riais daik­tais.
Sie­kiant, kad as­muo at­sa­ky­tų už vi­sas įvyk­dy­tas va­gys­tes, la­bai svar­bu nu­sta­ty­ti, ar pas jį ras­ti daik­tai yra pa­grob­ti. To­dėl at­pa­ži­nus sa­vo daik­tus, gy­ven­to­jų pra­šo­ma pra­neš­ti apie tai po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams, ne­pai­sant, kad pi­ni­gi­nė yra ma­žos ver­tės, o jo­je ne­bė­ra ten bu­vu­sių daik­tų.
Apie at­pa­žin­tus daik­tus ga­li­te in­for­muo­ti: Tel­šių aps. VPK Veik­los sky­riaus ty­rė­ją Do­na­tą Jau­gie­nę, tel. 8 700 61247, el. pa­štu: do­na­ta.jaugiene@policija.lt, at­vyk­ti į Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą ad­re­su: Že­mai­tės g. 34, Tel­šiai, ar­ba pra­neš­ti bend­ruo­ju pa­gal­bos cent­ro tel. 112.
Tel­šių ap­skri­ties vy­riau­sio­jo po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt