Du šimtai susitikimų per dvi dienas

Parašė:  2009-08-25

Dvi dienas teniso klubo „Impulsas“ penkiuose kortuose vyko tradicinis mišrių porų turnyras. Jame dalyvavo 25 poros – 13 telšiškių ir 12 svečių porų.
Atvyko poros iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Šilutės, Palangos, Gargždų, Kėdainių. Iš pradžių poros buvo suskirstytos į 5 pogrupius, buvo žaidžiama ratų sistema. Pagal turnyro reglamentą susitikimui buvo skirta 1 valanda. Pogrupiuose pirmąsias vietas užėmusios poros sudarė finalinį pogrupį, kur buvo nustatytos vietos nuo 1 iki 5. Antrąsias vietas pogrupiuose pelniusios poros žaidė dėl 6–10 vietų ir t. t.
Reikia pažymėti, kad į pajėgiausių porų penketuką pateko net trys telšiškių poros. Jos žaidė su viena pajėgiausių Kauno mieste V. ir A. Matulaičių ir stipriausia vilniškių pora. Abi svečių poros ir žaidime patvirtino savo pajėgumą, tačiau ir joms finale nebuvo lengva. Štai kauniečiai iš keturių žaistų susitikimų net trijuose nugalėjo tik vieno geimo skirtumu. Taigi Violeta ir Alfredas Matulaičiai buvo pirmi, antrąją vietą laimėjo vilniečių J. Zalatoriaus ir A. Miuller pora, trečiąją – telšiškių Vidos Antanavičienės ir Liudo Varnelio pora. Ketvirtąją vietą užėmė mišri telšiškio Edvardo Laurinavičiaus ir Dalios Daunorienės (Kaunas) pora (pagal susitarimą leidžiama partnerį (-ę) pasikviesti iš kito miesto). Penktąją vietą pelnė telšiškių Sigito Motuzo ir Ritos Goštautienės pora.
Tolimesnes vietas (eilės tvarka, nurodomos tik telšiškių porų vietos) užėmė E. Noreika su partnere D. Girdzijauskienė (Kaunas), V. Svotienė ir R. Kupstys, V. Banys ir J. Romančikienė (Klaipėda), E. Kakanauskienė ir R. Antušas, S. Zaleckienė ir R. Budnikas, T. Zaleckienė ir V. Meižys, L. Norvilienė ir V. Gečas, A. Radzienė ir V. Katarskis, V. Raustytė ir A. Strauka, L. Ežerskienė ir V. Jundulas.Po pirmosios dienos varžybų telšiškiai organizatoriai V. Svotienė, R. Antušas ir S. Motuzas surengė smagią vakaronę, gerai išsprendė kitus buitinius klausimus.
Pasibaigus varžyboms, apdovanoti nugalėtojai, prizininkai ir visi dalyviai. Įteiktos Telšių rajono savivaldybės mero Valdemaro Ramšo įsteigtos taurės, klubo prizai ir atminimo medaliai. Renginyje dalyvavo Sporto ir rekreacijos centro direktorius J. Simanauskas, klubo prezidentė V. Svotienė ir turnyro vyr. teisėjas V. Giedraitis.
Svečiai dėkojo telšiškiams ir atsisveikino iki kitų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt