Bus leidžiama knyga apie Nevarėnų kraštą

Parašė:  2021-04-16

Telšių rajono savivaldybės taryba pritarė projekto „Bočių žeme, prakalbėki“ įgyvendinimui. Ketinama už daugiau nei 10 000 Eur išleisti knygą apie Nevarėnų kraštą.
Projekto „Bočių žeme, prakalbėki“ tikslas – knygos apie Nevarėnų kraštą „Bočių žeme, prakalbėki“ leidyba. Tai viena iš 37-ių „Nevarėnų – Lietuvos mažosios kultūros sostinės 2021“ numatytų veiklų. Knyga bus apie Nevarėnų krašto istoriją, kultūrą, žmones, mokslą, tikėjimą, gamtą, papročius, tradicijas, fotografiją, meno kolektyvus ir kitus reikšmingus įvykius. Surinktos medžiagos apimtis yra didelė. Esą knyga bus svarus istorijos įprasminimas, kuris liks ateities kartoms. Tai reprezentacinis leidinys ir idėja įamžinti užmarštin grimztančius svarbius Nevarėnų krašto įvykius, kaitos etapus, renginius ir kt.
Knygą „Bočių žeme, prakalbėki“ ketinama meniškai apipavidalinti. Numatomas kietas viršelis su aplankalu. Tiražas – 1 500 vnt. Knygos apimtis – 220–240 puslapių, iliustracijų (fotografijos, piešiniai, brėžiniai, žemėlapiai, faksimilės ir kt.) – iki 150 vnt.
Planuojamos knygos parengimo spaudai išlaidos: knygos techninis redagavimas, korektūra, rodyklių sudarymas, kalbos ir dalykinis redagavimas – 600 Eur. Raidinio teksto rinkimas, meninis apipavidalinimas, maketavimas, dizainas – 850 Eur. Knygos leidyba – 8 854,26 Eur. Vienos knygos kaina – 6,87 Eur.
Projektas bus įgyvendinamas pagal Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014–2020 metų strategijos priemonę „Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas“. Pagal minėtą priemonę remiamos veiklos yra susijusios su VVG teritorijos kultūros savitumo išsaugojimu, tradicijų tęstinumu, kultūros vertybių puoselėjimu. Remiama šviečiamoji veikla, leidyba ir kitos veiklos, skirtos bendruomeniškumui ugdyti, tradicijoms ir kultūros vertybėms pristatyti, įtraukiant jaunus žmones į bendruomeninę veiklą.
Siekiamo įgyvendinti projekto preliminari vertė – 10 304,26 Eur, iš kurių 95 proc. – paramos lėšos (9 789,04 Eur), 5 proc. – Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšos (515,22 Eur).
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Partija parašė:

    Vo, mata, naus seniuns iškart pri reikala

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt