Apie vakcinavimo nuo COVID-19 ligos proceso eigą

Parašė:  2021-01-22

Sausio 13 d. Telšių rajono savivaldybėje VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui (Telšių r. PSPC) pradėjus vakcinaciją nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro įsakymu, pradėti skiepyti nurodytoms prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys:
– darbuotojai, dirbantys mobiliuosiuose punktuose ir karščiavimo klinikose;
– pacientai, kuriems teikiamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos, bei palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantys darbuotojai;
– socialinės globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai, socialines paslaugas asmens namuose teikiantys darbuotojai;
– asmens, visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų ir kitų įstaigų laboratorijų darbuotojai, atliekantys COVID-19 ligos tyrimus, įskaitant ėminių paėmimą;
– COVID-19 ligos atvejų ir protrūkių epidemiologinę diagnostiką atliekantys specialistai, kurie vyksta į ligos židinius;


– kiti (likę) asmens sveikatos priežiūros įstaigų (privataus ir viešojo sektoriaus) darbuotojai;
– vaistinių darbuotojai.
Vakcinacija nuo COVID-19 ligos atliekama Telšių apskrities verslo inkubatoriaus patalpose adresu: Sedos g. 34A, Telšiai.
Vakcinacijos sąrašai sudaromi pagal įstaigų Telšių rajono savivaldybės gydytojai pateiktus sutinkančiųjų skaičius, kurie perduodami vakcinaciją vykdančiam Telšių r. PSPC. Dėl asmenų duomenų Telšių r. PSPC susisiekia nurodytu įstaigos kontaktu.
Jei priklausote kuriai nors prioritetinei grupei, bet su Jumis nebuvo susisiekta ir neinformavote savo įstaigos vadovo apie norą pasiskiepyti, šią informaciją prašome perduoti Savivaldybės gydytojai Silvijai Martinkutei el. p.: silvija.martinkute@telsiai.lt, tel. + 370 665 44670.
Vėlesniuose etapuose, atkeliavus kitoms vakcinos partijoms, bus pradėta skiepyti kitas prioritetines grupes. Šeimos gydytojai jau dabar sudarinėja lėtinėmis ligomis sergančių ir vyresnių nei 65 metų amžiaus grupėse esančių pacientų sąrašus. Todėl raginame gyventojus, priklausančius minimoms grupėms ir nesulaukusiems šeimos gydytojo skambučio, kreiptis į aptarnaujančią sveikatos priežiūros įstaigą ir paprašyti įtraukti į norinčiųjų skiepytis sąrašus.
Dėl kitų, prioritetinėms grupėms nepriklausančių, gyventojų registracijos nurodymų iš Sveikatos apsaugos ministerijos dar negauta.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigų kontaktai

Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt