Savaitgalį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Kiokušin Karate vaikų-jaunučių kumite (kovų) rungties čempionatas, kuriame varžėsi net 679 devynių – keturiolikos metų sportininkai iš 39 Lietuvos klubų.
Telšių karate Kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai šiame čempionate iškovojo net 8 medalius: 1 sidabro ir 7 bronzos, o bendroje įskaitoje „Shodan“ karate mokykla išlaikė pirmosios vietos poziciją tarp Lietuvos karate klubų!
Amžiaus U12 berniukų kategorijoje iki 45 kilogramų vicečempiono titulą pelnė bei sidabro medalį iškovojo telšiškis Lukas Malakauskas.
Bronzos medalius iškovoję auklėtiniai: Tamašėvičiūtė Elzė, Justas Rekašius, Karbauskas Matas, Gabija Vaištaraitė, Misius Kajus, Oskaras Tenys, Tomas Ilekis.
Karatė mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius bei treneriai Asta Dauskurtė ir Žygimantas Šniaukas džiaugiasi kiekvienu šiose varžybose startavusiu auklėtiniu bei tokiais jų pasiekimais, ryžtu ir nuosekliu darbu siekiant pergalių. „Mūsų komanda – mūsų pasididžiavimas! Turime pačią šauniausią ir stipriausią Lietuvos vaikų-jaunučių komandą, kurią ugdo patys šauniausi treneriai!“ – po čempionato mintimis dalinosi L. Kubilius.
Kitos svarbios artėjančios varžybos jau birželio 21 dieną – „Baltic Cup 2026 – Fight for hope“: kiekvienas varžybose dalyvausiantis kovotojas savo kovas skirs kovojantiems su onkologinėmis ligomis ir tuo pačiu parems Šv. Pranciškaus onkologijos centrą.
Karatė mokyklos „Shodan“ inf.
