Gegužės 15 d. Telšių apskr. VPK šaudykloje vyko darbuotojų šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybos. Pareigūnai demonstravo taiklumą, susikaupimą ir profesinius įgūdžius.
Moterų grupėje:
1-ąją vietą iškovojo Rasa Šimutienė;
2-ąją vietą užėmė Jurgita Voverienė;
3-iąją vietą pelnė Gintarė Makaveckienė.
Vyrų grupėje:
varžybų nugalėtoju tapo Lorenas Balčiūnas;
2-ąją vietą užėmė Žydrūnas Apočkinas;
3-iąją vietą iškovojo Arūnas Balčiūnas.
Taikliausi Telšių AVPK pareigūnai atstovaus apskričiai Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionate, kuris vyks birželio 4 d.
Parengta pagal Telšių apskr. VPK inf.
