Iš Ang­li­jos į sve­čius at­vy­kęs BMW vai­ruo­to­jas pa­ty­rė ava­ri­ją

Parašė:  2018-08-07

Ket­vir­ta­die­nį, apie 18.40 val., Tel­šių r., Rai­nių k., prie­šais Rai­nių Kan­čios kop­ly­čią, au­to­mo­bi­lis BMW 530 rė­žė­si į sunk­ve­ži­mį MAN.

Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ

Po­li­ci­jos duo­me­ni­mis, BMW 530 vai­ra­vęs 36 me­tų Ang­li­jos gy­ven­to­jas, va­žiuo­da­mas ke­liu, ne­pas­te­bė­jo, kaip sunk­ve­ži­mis MAN, vai­ruo­ja­mas 41 me­tų Tel­šių r. gy­ven­to­jo, pri­stab­dė ir ruo­šė­si su­ktis į kai­rę. Leng­va­sis au­to­mo­bi­lis su trenks­mu rė­žė­si į vil­ki­ko ga­lą.
Be­je, ava­ri­ja įvy­ko sunk­ve­ži­mį vai­ra­vu­sio vy­ro žmo­nos aki­vaiz­do­je. Mo­te­ris „Tel­šių ŽI­NIOMS“ pa­sa­ko­jo, kad gy­ve­na ne­to­li ne­lai­mės vie­tos Rai­nių k. ir at­vy­ko pa­siim­ti vy­ro.
Su­tuok­ti­nis tu­rė­jo grįž­ti iš re­mon­to dirb­tu­vių su­re­mon­tuo­tu vil­ki­ku, ku­rį ruo­šė­si pa­sta­ty­ti į aikš­te­lę. Bū­tent to­je aikš­te­lė­je be­lau­kiant vy­ro, mo­ters aky­se ir tren­kė­si BMW 530 į MAN. Liu­di­nin­kės tei­gi­mu, leng­vo­ji ma­ši­na lė­kė ga­na di­de­liu grei­čiu, o smū­gis bu­vęs toks di­de­lis, kad sunk­ve­ži­mis net ap­si­su­ko.
Per ava­ri­ją BMW 530 su­gū­rin­tas vi­sas prie­kis, iš­si­sklei­dė oro pa­gal­vė. Su­dau­žy­tu au­to­mo­bi­liu ne­be­bu­vo ga­li­ma to­liau va­žiuo­ti, tad iš­ga­ben­tas įkė­lus jį į prie­ka­bą.
Kaip pra­ne­ša po­li­ci­ja, abu vai­ruo­to­jai bu­vo blai­vūs. Eis­mo įvy­kio me­tu žmo­nės ne­nu­ken­tė­jo.
Vai­ruo­to­jai už­pil­dė eis­mo įvy­kio dek­la­ra­ci­ją, nuo­sto­lius pa­dengs drau­di­mo bend­ro­vė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Žemaitis parašė:

    Vienintelė šalis Anglija,mūsu jaunus žmones paverčia debilais-kitaip nepavadinsi…..

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt