Svarbiausia – gera reklama, bendravimas

Parašė:  2011-12-29

Viešvėnų kultūros centre prieš mėnesį renginių organizatorės pareigų ėmėsi telšiškė Aistė Smirinenkaitė. Idėjomis ir iniciatyva trykštanti mergina tikisi į sales prikviesti gausų būrį žiūrovų, kuriems pažada įdomių ir įvairių renginių.
Aistei – dvidešimt penkeri. Ji mokėsi Telšių „Ateities“ vidurinėje mokykloje, kur organizavo įvairius renginius ir šventes. Būdama moksleivė, Telšių muzikos mokykloje baigė fortepijono skyrių.
Baigusi vidurinę mokyklą, ji įstojo į Žemaitijos kolegijos Telšių menų ir pedagogikos fakultetą, kur studijavo kultūrinės veiklos vadybos specialybę.
„Veikli esu jau nuo vaikystės, visur norėdavau dalyvauti, vesti renginius. Įstojau į tokią specialybę, kuri man labai patiko. Renginių organizatorės darbas man labai malonus. Džiaugiuosi šauniu kolektyvu, puikia bendruomene ir seniūnija. Darbu esu labai patenkinta, nors dabar dar tik pradžia…“ – „Telšių ŽINIOMS“ pasakojo A. Smirinenkaitė.
Viešvėnų kultūros centre Aistė subūrė jaunimo grupę. Jaunuoliai yra aktyvūs ir noriai dalijasi savo idėjomis, kurias sieks įgyvendinti drauge.
Nors jaunoji renginių organizatorė dirba dar labai trumpai, bet jau spėjo susipažinti su tradiciniais renginiais ir, žinoma, ketina juos tęsti. Tai tradicinė muzikantų, pasakorių šventė ir varžytuvės „Grok, armonika“. Aistė žada viešvėniškius kviesti į kalendorinių švenčių minėjimus, per tradicinę vaikų šventę „Sergame teatru“ minėti teatro dieną, rengti humoro šventę ,,Juoko bacilos“, kraštiečių, derliaus šventes ir kt.
„Labai norėtųsi į renginius pritraukti kuo daugiau jaunimo, tad savo planuose turiu renginių, skirtų būtent jiems“, – sakė renginių organizatorė.
Anot Aistės, norint į renginius pritraukti kuo daugiau žmonių, svarbiausia yra gera reklama, bendrauti su žmonėmis, įtraukti juos į veiklą.
Pašnekovė sako žiūrovus skirstanti į dvi grupes: jaunimo ir vyresnių. „Jauni žmonės šiuo metu, manau, išlepę, nieko nebenori, juos domina tik kompiuteris. Dabar, kai pati susipažinau su Viešvėnuose gyvenančiu jaunimu, vieniems iš karto kilo klausimas, kas čia bus gero, kiti teigė nieko nenori. Tad bandysiu siekti, kad į įvairias veiklas įsitrauktų jaunimas. Su vyresniu žiūrovu yra lengviau – jam įdomu viskas, tik reikia jį pakviesti ir įtraukti“, – pasakojo A. Smirinenkaitė.
Švenčių proga Aistė savo kolegoms – kultūros darbuotojams – linki, kad Naujieji metai atneštų naujų tikslų, idėjų ir vilčių: „Tebūnie ateinantys metai dosnūs Jums prasmingų darbų, turtingi sėkmės ir laimės.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Jūsų nuomone, ar apsauginės veidą dengiančios kaukės apsaugo nuo COVID-19 viruso?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt