Atnaujinamas Telšių viešosios bibliotekos filialas

Parašė:  2018-07-20

Praėjusį mėnesį pradėtas remontuoti Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos 2-asis miesto filialas (Masčio g. 32, Telšiai).
Aurelija SERVIENĖ
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Telšių miesto Nr. 2 filialas į šias patalpas Masčio g. įsikėlė 1984 m. rugpjūčio mėn. Remonto šiame filiale nėra buvę apie 34 metus. Tik 2002 m. buvo išklotos bibliotekos patalpų grindys linoleumu.
Pasak bibliotekos direktorės pavaduotojos Vidos Urnikienės, 2-ajame Telšių miesto bibliotekos filiale remonto darbai prasidėjo birželio mėn. – viešosios bibliotekos direktorės Jolantos Sutkutės iniciatyva ir Savivaldybės pritarimu.
Kol biblioteka bus remontuojama, visi Telšių miesto Masčio mikrorajono skaitytojai yra kviečiami ateiti į Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką Respublikos g. 18. Čia jie bus aptarnauti ir turės galimybę atiduoti perskaitytas knygas bei pasirinkti kitas, o viešosios bibliotekos skaitykloje ir naujausią spaudą paskaityti.
Statybininkai yra įsipareigoję remontą pabaigti per 4 mėn. „Mes tikimės rugsėjo pabaigoje atidaryti biblioteką gyventojams“, – tikino V. Urnikienė. Jos teigimu, iki šiol filiale skaitytojus aptarnavo ir po remonto toliau juos aptarnaus vyr. bibliotekininkas Gediminas Petrulis (šiuo metu darbuotojas atostogauja).
Džiugi žinia, jog po remonto padidės bibliotekos plotas: anksčiau jis buvo 61 kv. m, o atnaujintoje bibliotekoje bus 165 kv. m. Filialas turės net atskirą įėjimą ir nebetrukdys namo gyventojams. Mat anksčiau įėjimas buvo per bendras koduotas namo duris. Bus atnaujintos ne tik patalpos, metų pabaigoje bus atnaujinta ir viešojo interneto prieiga – pagal projektą įsigyta nauja įranga.
Visų organizacinių darbų eigą koordinuoja Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyrius. Jo vedėjas Gintautas Lukauskas informavo, kad filialo remontui skirta per 23 tūkst. eurų biudžeto lėšų. Darbų sutartys pasirašytos su SĮ Telšių butų ūkiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt