
Praėjusią savaitę prasidėjo Masčio ežero pakrančių valymo darbai. Specialia technika buvo šalinamos ežero pakrantėse augančios nendrės ir meldai, kurie vėliau bus išvežami. Kol darbai vyko, akyli telšiškiai netruko pastebėti, kad išrauti vandens augalai, pakilus vėjui ir ežero bangoms, krūvomis plūduriavo ežero viduryje arba buvo nublokšti į pakrantes. Iškilo klausimas: ar tai galima pavadinti valymu?
Telšių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Kristina Jankauskienė informavo, jog šiuo metu vykdomas perteklinių vandens augalų šalinimas Masčio ežero pakrantės dalyje.
Jos teigimu, specialia mechanizuota technika šalinami vandens augalai ežero pakrantės ruože nuo Parko gatvės iki valčių nuleidimo vietos (Kauno g.) bei įlankoje prie Vilniaus gatvės – iš viso apie 4,3 kilometro ilgio atkarpoje.
Šalinimo metu susidariusios augalinės sąnašos (meldai, nendrės ir kt.) bus išvežamos ir utilizuojamos siekiant išlaikyti švarios ir tvarkingos ežero pakrantės vaizdą.
Darbų vertė – 8 954 Eur. Juos atlieka UAB „Hidro darbai“.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Galėtų atkreipti dėmesį mieste kas nors į rūbų konteinerius, šalia kai kurių savaitėmis mėtosi krūvos rūbų. Jei jau pasistatėte konteinerį, tai gal laiku jį reikėtų ir ištuštinti? Ir kas iš tų paaukotų rūbų lieka po lietaus ir voliojimosi ant žemės? Jokios pagarbos nei tam, kas atnešė tuos rūbus, nei miesto estetiniam vaizdui…