Už direktorių padėtas parašas – per neapdairumą?

Parašė:  2021-01-12

Praėjusią savaitę Telšių socialinių paslaugų centro socialinėje paskyroje pasirodė keletas Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų. Vienas jų susijęs su leidimu teikti akredituotas socialines paslaugas Žarėnų dienos centre, kitas – dėl leidimo tokias paslaugas teikti Telšių dienos centre. Viskas būtų lyg ir nieko, tačiau po įsakymais pasirašė ne Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einantis Tomas Katkus, bet Telšių socialinių paslaugų centro direktorė Rasa Gustienė.
„Jūsų nurodyta aplinkybė man taip pat buvo staigmena, – „Telšių ŽINIOMS“ pasidomėjus, kodėl po įsakymais ties Administracijos direktoriaus pavarde padėti R. Gustienės parašai, o ne jo, sakė Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius T. Katkus. – Visi įsakymai yra keliami į savivaldybės dokumentų valdymo sistemą „Kontora“. Įsakymai yra įkeliami „Word“ tipo failu. Sistemoje įsakymus suderinu ir tada pasirašau ant atspausdintų įsakymų. Šiuo atveju buvo lygiai taip pat. Abu įsakymai yra suderinti „Kontoroje“ ir mano pasirašyti. Socialinių paslaugų centro direktorei Rasai Gustienei nėra suteikta jokių teisių pasirašinėti ar kitaip veikti mano, kaip Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus, vardu.“
Anot Savivaldybės administracijos direktoriaus, dėl šio atvejo praėjusį penktadienį buvo išsiųstas prašymas Telšių socialinių paslaugų centro direktorei R. Gustienei raštu paaiškinti minėto įvykio aplinkybes. Esą gavus paaiškinimą bus sprendžiama dėl tolesnių veiksmų.
Telšių socialinių paslaugų centro direktorė R. Gustienė „Telšių ŽINIOMS“ aiškino, jog buvo padaryta elementari žmogiška klaida. Per milžinišką srautą įstaigos vidaus dokumentų neapsižiūrėjusi pasirašė tarp jų atsidūrusius Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymus. „Jeigu gerai pasižiūrėtumėte, tie mano parašai yra nubraukti. Pastebėjusi klaidą aš juos nubraukiau ir nurodžiau savo sekretorei sunaikinti, – pasakojo R. Gustienė, – bet, matyt, darbuotoja per neapsižiūrėjimą įsegė juos į bylą, o vėliau nuskenavusi įkėlė į socialinę įstaigos paskyrą.“
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Anonimas parašė:

  Aš suklydau, sekretorė suklydo. Nubraukiau, padaviau sekretorei perplėšti ir išmesti į šiukšlinę. Pati perplėšti laiko neturėjau.

 2. Dirbanti parašė:

  Kas nedirba, tas neklysta!

 3. Melas nekaltas parašė:

  Neįtikina Gustienės pasiteisinimas. Labai vaikiškas arba įpratusio meluoti. Už dokumentų klastojimą tenka atsakyti. Čia ne vaikų žaidimas. Sukelia didelė abejonę dėl jos darbo sąžiningumo, ypač kai yra dingę 50000 eurų ir vyksta tyrimas.

 4. Įdomu parašė:

  Nebeturit kas veikt, kad tokius nesąmonigus straipsnius rąšot. Kas kur pasirašęs ir kiek detektyvų dirbančių daug, yra ir kitų veikėjų ko nesikabstot kur didesni pinigai iš tikrųjų dingsta?

 5. Zurnalistas parašė:

  Bereikšmis šis „žurnaliūgų tyrimas“…ir „skandalo“ darymas. Straipsnis apie nieką.

 6. Direktoriaus pavaduotojas parašė:

  O aš ant G. Nausėdos rašto pasirašiau ir į internetą įkėliau. Padariau baisų nusikaltimą, visi drebėkit iš baimės. Tik būkite geri niekam neįskųskite. Cha cha cha.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip vertinate karantino sąlygomis mokymą/mokymąsi Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt