Šv. Kalėdų išvakarėse upyniškiai sporto gerbėjai gavo Kalėdų dovaną – iškilmingai atidaryta nauja treniruoklių salė.
Aistas MENDEIKA
Naujoji treniruoklių salė įsikūrė buvusios Upynos mokyklos patalpose, kurios ilgai stovėjo tuščios. Pasak Upynos seniūno Donato Želvio, daug galvota, kaip tuščias patalpas įveiklinti, kad jos būtų naudingos žmonėms. Be to, jas šaltuoju laikotarpiu reikėjo ir šildyti, o tai gerokai patuštindavo seniūnijos piniginę.
„Įkurti buvusioje mokykloje treniruoklių salę sugalvojo upyniškis verslininkas Audrius Vasiliauskas. Jo iniciatyvai pritarė ir seniūnija, ir bendruomenė, ir rajono savivaldybė. Be to, ir patys treniruokliai atsirado A. Vasiliausko dėka“, – salės atidarymo iškilmėse sakė seniūnas.
Treniruoklių salės upyniškiams tikrai reikėjo. Jau vien todėl, kad turėtų kur treniruotis virvės traukikai, savo pasiekimais garsinantys Upyną. Iki šiol treniruotis jiems tekdavo vykti į Kuršėnus, nes arčiau tinkamos vietos nebuvo.
Į Upynos treniruoklių salės atidarymą susirinko didelis būrys vietos žmonių ir svečių. Naująją salę pašventino Upynos klebonas Romas Starkutis. Dovanomis upyniškius sportininkus pamalonino Telšių rajono savivaldybės meras Tomas Katkus, vicemeras Almantas Lukavičius, Telšių rajono savivaldybės tarybos narys, Telšių sporto asociacijos vadovas Tomas Lekavičius, iš kaimyninių rajonų atvykę sporto gerbėjai.
„Upyniškių vardu nuoširdžiausia padėka skiriama treniruoklių salės įkūrimo iniciatoriui ir mecenatui A. Vasiliauskui, nepagailėjusiam nei savo laiko, nei jėgų, nei finansinių išlaidų, kad Upynoje atsirastų dar vienas gyventojų traukos objektas“, – kalbėjo seniūnas D. Želvys.
Treniruoklių salės atidarymo iškilmių dalyviai, pasigrožėję įspūdingu fejerverku, išbandė ir įvairių svarsčių sunkumą bei treniruoklių galimybes.