Šventinė popietė „Bočių“ namuose

Parašė:  2021-09-24

2020 m. Seimo sprendimu pirmas rugsėjo sekmadienis paskelbtas atmintina diena, skirta pagerbti močiutes ir senelius. Vaivorykštės spalvomis besidabinančio rudens popietę, pakviesti „Rudens vakaro“ pirmininkės Vidos Kolesinskienės, Telšių senjorai rinkosi į iškilmingą renginį, skirtą Močiutės ir senelio dienai paminėti. Gausų būrį susirinkusių svečių pasveikino Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ pirmininkas Kajatonas Šliogeris, linkėdamas sveikatos, būties pilnatvės ir prasmingų darbų bet kokiame amžiuje.
Po sveikinimų visų susirinkusių laukė miela staigmena – Telšių kultūros centro folkloro ansamblis „Spigėns“ pasirodymas, kurio atliekami ilgesingi romansai sujaudino kiekvieną širdį. Ansamblio vadovė ir solistė Diana Bomblauskienė žaismingai kvietė žiūrovus išsirinkti labiausiai mėgstamą kūrinį, kurių gausa ir melodingumu beliko stebėtis ir nekantrauti išgirstant dar ir dar… Sodraus, banguojančio, vilnijančio, melodingo jos balso klausytojai buvo tiesiog pakerėti. Ir Dianos žodžių – linkėjimų visiems neįmanoma pamiršti. „Vingri melodija tarsi paukštės trelė – klausykitės jos, o jei giesmės nebesigirdės, patys būkite tomis lakštingalomis“, – teigė visų pamėgta solistė.
Gausiais aplodismentais padėkoję ansamblio „Spigėns“ atlikėjams, o ypač solistei Dianai, buvo paskelbti sveikiausio bei skaniausio maisto rinkimai, kurio nugalėtojai apdovanoti specialiais prizais. 1-oji vieta pripažinta Birutei ir Vaclovui Vičiams už patiekalą „Gardumynai“. 2-oji vieta atiteko Elytei ir Vytautui Juškoms už skanėstą „Angelo ašara“ bei Justinai Koncevičienei už obuolių pyragą ir sodo gėrybes. 3-ioji vieta paskirta už sumuštinius su kanapėmis Danutei Trepšienei.
Vaišinantis kvapniąja, organizatorių su meile paruošta žolelių arbata, ragaujant močiučių ir senelių išradingai paruoštus gardumynus bei linksminant „Spigėns“ ansambliui ilgai netilo jaukus šurmulys su mielais pašnekesiais apie metus, paukščiais nuskridusius, apie švelnumą ir gerumą, rūpestį ir meilę, kurį tebedaliname kartu su saule, kartu su aušra.
Organizatorių buvome pakiesti pamąstyti, kas visų svarbiausia nueitame kelyje. Paaiškėjo, kad tiltai į amžinybę – mūsų anūkai. Turtingiausia anūkų ir proanūkių skaičiumi pripažinta Vida Kolesinskienė.
Dar ir dar pasidalinę mintimis – kokie tie šiuolaikiški seneliai, išsiaiškinome, kad dauguma, sukaupę patirties aruodus dar produktyviai ir energingai dirba, jie šiandieną lanko viso gyvenimo universitetus, žaidžia šachmatais ir tampa laimėtojais, repuoja, vairuoja elektroninius paspirtukus, dainuoja chore, eina į teatrą, važiuoja į keliones, aplanko visus nemokamus renginius, rašo ir iliustruoja knygas, didžėjauja, muša būgnus, vaikšto su šiaurietiškosiomis lazdomis, įsimyli, džiaugiasi užaugintais vaikais, lepina anūkus, myli gyvenimą ir moka viskuo mėgautis, stebindami aplinkinius jaunatvišku šarmingumu.
Zita GODILIAUSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritariate, kad Regioninės Telšių ligoninės dalininke taptų LR sveikatos apsaugos ministerija?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt