Sulaikytas Telšių rajono miškuose slapstęsis įtariamasis

Parašė:  2020-05-22

Gegužės pradžioje telšiškiai policijos pareigūnai sulaikė miškuose besislapsčiusį Tryškių seniūnijos gyventoją, įtariamą vagystėmis.
40-metis vyras suimtas dviem mėnesiams.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo policijos besislapsčiusį vyrą sulaikė gegužės 6-ąją. Jo atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto panaudojimo kito asmens atžvilgiu.
Asmuo sulaikytas Tryškių seniūnijos Dūseikių apylinkėse.
Telšių aps. VPK duomenimis, vyras jau kurį laiką slapstėsi nuo policijos pareigūnų dėl galimai įvykdytų vagysčių.
Siekiant sulaikyti įtariamąjį ir užkirsti kelią naujiems nusikaltimams, buvo paskelbta piliečio paieška. Tačiau nuo pareigūnų besislapstantis vyras buvo itin atsargus, didelę laiko dalį leisdavo miškuose, kuriuose ir gyveno.


Pranešama, kad vyras, jau slapstydamasis nuo policijos, galimai įvykdė dar keletą vagysčių Dūseikių gyvenvietės apylinkėse. Vykdant vagystes buvo įsibrauta į negyvenamas sodybas, taip pat buvo bandyta patekti ir į vieną parduotuvę.
„Policijos pareigūnai apie 40 metų vyro ieškojo ilgai. Jis miškuose slapstėsi ir gyveno vis skirtingose vietose, niekuomet laužo nekūrė toje pačioje vietoje. Vagystes jis pradėjo vykdyti nuo kovo mėnesio vidurio“, – informavo Telšių aps. VPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Greta Frajerytė.
Nuo šio asmens galimai nukentėjo ne vienas žmogus.
Dėl vagysčių Upynos seniūnijoje pradėtos 5 bylos. Įvykiai tiriami.
Įtariamasis sulaikytas, jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt