Patekti į butą pas jaunuolius policininkams prireikė ugniagesių pagalbos

Parašė:  2020-05-22

Teismo sprendimu telšiškiui vaikinui teks atsakyti už tai, kad į butą neįleido policijos pareigūnų. Į pažeidėjo namus policininkai norėjo patekti siekdami išsiaiškinti, ar jis per prievartą juose nelaiko nepilnametės merginos.
Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų teisėja Aida Stulpinienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą, kurioje L. L. traukiamas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 485 straipsnio 2 dalį, 506 straipsnio 4 dalį.
Teismas nustatė, kad L. L. kovo 23 d. 22.20 val. būdamas vyresnis nei šešiolikos metų, bet jaunesnis nei dvidešimties metų, būdamas neblaivus savo gyvenamajame bute nevykdė teisėto, aiškiai išreikšto uniformuotų policijos pareigūnų, vykdančių viešojo administravimo funkcijas, reikalavimo atidaryti duris. Į butą buvo būtina patekti dėl nepilnamečių teisių ir interesų.
Bylos duomenimis, kovo 23 d. 22.13 val. Telšių aps. VPK gavo pranešimą, jog namų auklėtoja prašo pagalbos patikrinti patalpas, kur gyvena L. L. ir ten galimai per prievartą yra laikoma nepilnametė E. S. Nuvykus į įvykio vietą neskelbtinos viešosios įstaigos auklėtoja V. M. nurodė, kad jos globotinė E. S. prieš kelias dienas išėjo pas draugą L. L. ir negrįžta. Auklėtoja įtarė, jog mergina gali ten būti laikoma per prievartą, girdoma alkoholiniais gėrimais ir jos bejėgiška būkle gali kas nors pasinaudoti.
Policijos pareigūnams nuvykus į minėtą butą ir pabeldus į duris, jų niekas neatidarė, nors ir girdėjosi, jog viduje vaikšto žmonės. Pareikalavus atidaryti duris ir pranešus apie gresiančias nuobaudas už pareigūnų reikalavimų nevykdymą, iš buto pasigirdo balsas, jog niekas į vidų nebus įleistas.
Į butą policininkai pateko pasitelkę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pagalbą.


Įėjus į vidų, kambaryje lovoje gulėjo L. L. su E. S. ir apsimetė miegantys. Kambaryje matėsi girtavimo požymių. E. S. nurodė, kad niekas jos per prievartą nelaikė. Ji perduota globėjai.
L. L. alkotesteriu nustatytas 1,03 promilės girtumas.
Byloje esantys įrodymai patvirtino, jog telšiškis įvykdė jam inkriminuojamus nusižengimus.
Kadangi L. L. vienu metu padarė kelis administracinius nusižengimus, galutinė nuobauda teismo sprendimu jam skirta pagal sankciją, nustatytą už sunkesnįjį iš padarytų administracinių nusižengimų. Apėmimo būdu subendrinus nuobaudas jaunuoliui paskirta 120 eurų bauda.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Yra du va­rian­tai kaip tvar­ky­ti Tel­šių Res­pub­li­kos gat­vę se­na­mies­čio zo­no­je: klo­ti as­fal­tą (truks trum­piau) ar grįs­ti ak­me­ni­mis (truks il­giau). Ko­kį va­rian­tą ren­ka­tės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt