Praėję metai Telšių rajono autokroso sportininkams buvo sėkmingi

Parašė:  2012-01-30

Kas pasiekta 2011 metais
Praėję metai telšiškiams buvo labai sėkmingi. Automobilių sporto asociacijos „Bolids“ sportininkai dalyvavo Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių varžybose bei Lietuvos regioninėse automobilių kroso pirmenybėse. „Bolido“ komandai vienintelei iš visų Telšių automobilių sporto asociacijų pavyko iškovoti prizines vietas.
Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių varžybos susidėjo iš IV etapų, kurie buvo organizuojami Ukmergėje, Tauragėje, Vilkyčiuose ir Šakiuose. Visi klubo „Bolids“ sportininkai, dalyvavę varžybose, pelnė prizines vietas. Giedrius Stonys pelnė pirmąją vietą (automobilių klasė M1600), Egidijus Mažeika iškovojo antrąją vietą (automobilių klasė M2000), Saulius Zaicas užėmė trečiąją vietą (automobilių klasė 3A AWD). Susumavus rezultatus, „Bolido“ komanda užėmė trečiąją vietą.
Regioninėse automobilių kroso pirmenybių varžybose „Bolido“ komanda iškovojo pirmąją vietą. Gargžduose, Biržuose, Šakiuose, Telšiuose, Akmenėje, Molėtuose ir Marijampolėje vyko net 8 šių pirmenybių etapai.
Dalyvavo net 6 „Bolido“ sportininkai (automobilių klasė D-1600): Giedrius Stonys iškovojo pirmąją vietą, Tomas Smilgevičius liko septintas, Žydrūnas Šarkūnas – aštuntas, Romas Stankūnas – dešimtas, Karolis Daugintis – vienuoliktas, Tomas Skrodenis – aštuonioliktas.
„Bolido“ komandai atstovavo 4 automobilių klasės D-2000 sportininkai: pirmąją vietą užėmė Egidijus Mažeika, dvidešimtas liko Edvinas Miknius, dvidešimt aštuntas – Stasys Norkus, trisdešimt ketvirtas – Karolis Petreikis.


Keletas „Bolido“ sportininkų savo jėgas išbandė ir OPEN klasės rungtynėse. Deja, pasiekimai kuklūs: Tomas Gelžinis liko dvyliktas, Stasys Norkus – tryliktas, o Karolis Daugintis – aštuonioliktas iš 28 sportininkų.
Tarp jaunių (automobilių klasė D-1600) garbingą trečiąją vietą iškovojo Lukas Pocius (16 m.). Erika Mažeikaitė (15 m.) užėmė dešimtąją vietą, o vienuolikmetis Ivas Stonys liko keturioliktas. Jis buvo jauniausias šių pirmenybių dalyvis.
Gruodžio mėn. vyko Lietuvos automobilių sporto asociacijų ir autokroso varžybų organizatorių susirinkimas. Buvo aptarti praėjusių metų rezultatai ir ateinančių metų planai. Telšių automobilių sporto klubas „Bolids“ ne tik sulaukė pagyrų už sklandžiai suorganizuotas regionines varžybas, kurias simboliškai parėmė ir Telšių savivaldybė, bet ir gavo teisę rengti Lietuvos regioninių automobilių kroso pirmenybių etapą šiais metais. Tai gera žinia telšiškiams, besidomintiems automobilių sportu. Juk varžybos vyks Telšių pašonėje – Viešvėnų sen. Getautės trasoje.
Kas planuojama
Šiais metais „Bolids“ bandys sudominti kuo daugiau Telšių rajono jaunimo automobilių sportu. Siekiama, kad jaunuoliai turėtų alternatyvų laisvalaikio praleidimo būdą ir ugdytųsi tinkamus vairavimo įgūdžius. Be to, „Bolids“ skatins bendradarbiauti Žemaitijos regiono automobilių sporto asociacijas. Tikimasi, kad pavyks suburti Telšių komandą ir į Žemaitijos sostinę šiais metais parvežti dar daugiau medalių.
Laukia draugų
Daugiau informacijos apie „Bolido“ veiklą ir pasiekimus galima rasti interneto puslapyje www.bolids.lt, taip pat galima tapti draugu socialiniame tinklalapyje www.facebook.com. Čia galima rasti daug įdomių nuotraukų ir vaizdo medžiagos iš vykusių varžybų ir treniruočių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar skiepysitės nuo COVID-19 ir kokią vakciną rinktumėtės, jeigu būtų galimybė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2021 tzinios.lt